Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 27. yeni bölüm 3. fragmanı geldi! Bizim Hikaye 26. son bölüm izle!
Bizim Hikaye 27. yeni bölüm 3. fragmanı geldi! Bizim Hikaye 26. son bölüm izle!
Fox TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye 27. yeni bölüm 3. fragmanı geldi! Yeni bölümde Ömer’in bir anda Filiz’in hayatına girmesi Barış’ı çok rahatsız eder. İşte diziye dair yeni gelişmeler ve Bizim Hikaye 26. son bölüm izleme linki...
Magazin 28 Mart 2018 - 09:03

Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz’in paylaştığı Bizim Hikaye’nin 27. bölüm 3. fragmanı geldi. Ömer'le ilgili şüpheleri her geçen gün artan Barış, Filiz'e Ömer'in gerçek yüzünü göstermek için farklı bir yola başvurur. İşte Bizim Hikaye 26. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair haberler…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barış'ın Hülya'yla birlikte olduğunu öğrenen Filiz yıkılır. Bu sırada çalıştığı dükkan satılır Filiz'in hayatına yeni bir patron, Ömer, girer. Bir çok ortak noktaları olan Ömer ve Filiz arasında kısa zamanda bir arkadaşlık gelişir.

bizimhikaye27-1

Bu ilişki Barış'ın kıskançlığa kapılmasına sebep olur. İki aşığın araları giderek açılır. Cemil ise, kendisine kurulan bir tuzakla mesleğini kaybetme riski yaşamaktadır…

Diğer yanda Fikri Şeyma'yla evlenebilmek için Şükran'dan boşanmaya çalışırken asıl engel beklemediği bir yerden, Müjde'den gelir. Annesinin evlenmesini istemeyen Müjdeyle Fikri arasında savaş başlar. Rahmet ise Hikmet'in açtığı borçları temizlemeye çalışırken başını belaya sokacaktır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ömer'in bir anda Filiz'in hayatına girmesi Barış'ı çok rahatsız eder. Ömer'le ilgili şüpheleri her geçen gün artan Barış, Filiz'e Ömer'in gerçek yüzünü göstermek için farklı bir yola başvurur.

Filiz Barış'ın Ömer'i kıskandığını düşünürken, Barış onun göründüğü gibi bir adam olmadığını ispatlama peşindedir. Öte yandan Ömer de onun için asıl tehlikenin Cemil değil Barış olduğunu anlamıştır. İki adam arasında bir soğuk savaş başlamak üzeredir.
Zeynep'in içine kapanıklığını ve mutsuzluğunu çözmek isteyen Filiz'in yardımına Ömer yetişir. Zeynep'e yardımcı olabileceğini söyleyen Ömer, bir pedagogla görüşmesi konusunda Filiz'i ikna eder. Fakat Ömer'in niyeti farklıdır.

Asım'ın korkusuyla yaşayan Hikmet için bir çıkar yol arayan Filiz, bir kez daha Ömer'in tavsiyesine uyar. Ancak bu tavsiye Hikmet'in pek de hoşuna gitmeyecektir. Hikmet'in güvenliğini sağlamak için gereken parayı toplamak için Rahmet tekrar dövüşmeye başlar ancak işi bu kez kolay olmayacaktır. Başını iyice belaya soktuğunda Barış yardımına koşar. Bu sırada Zeynep'in babasını aramaya koyulan Tufan, Yeliz'in karanlık geçmişini ve Zeynep'in gerçek babasının kimliğini ortaya çıkarabilecek midir?

bizimhikaye27-2

Şükran'dan boşanıp Şeyma ile evlenmeye çalışan Fikri'nin başı Müjde ile derttedir. Müjde'nin Fikri'yi vazgeçirme çabaları ters teper. Fikri Müjde'yi ikna ettiğini düşünmektedir fakat Müjde henüz son hamlesini yapmamıştır.

Babasıyla yeniden yüzleşen Barış, ona boyun eğmemekte kararlıdır. Bir yandan babasına olan borcuna çözüm arayan, bir yandan da Filiz'i Ömer konusunda ikna etmeye çalışan Barış, kendini büyük bir tehlikenin içinde bulacaktır.

BİZİM HİKAYE 27. YENİ BÖLÜM 3. FRAGMANI İZLE!

BİZİM HİKAYE 26. SON BÖLÜM İZLE