Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 27. son bölüm izle
Bizim Hikaye 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 27. son bölüm izle
Bizim Hikaye 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 27. son bölüm ile FOX TV'de ekranlara geldi. Yabancı bir diziden uyarlanan Bizim Hikaye dizisinin başrolünde Hazal Kaya yer alıyor. Bizim Hikaye bir ailenin başından geçenleri ele alıyor. İşte Bizim Hikaye hakkında ayrıntılar...
Magazin 29 Mart 2018 - 23:18

Bizim Hikaye 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ömer'in bir anda Filiz'in hayatına girmesi Barış'ı çok rahatsız eder. Ömer'le ilgili şüpheleri her geçen gün artan Barış, Filiz'e Ömer'in gerçek yüzünü göstermek için farklı bir yola başvurur. Bizim Hikaye yeni bölümde neler olacak diye merak edenler soruyor: Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BİZİM HİKAYE YENİ FRAGMAN GELDİ 

Filiz Barış'ın Ömer'i kıskandığını düşünürken, Barış onun göründüğü gibi bir adam olmadığını ispatlama peşindedir. Öte yandan Ömer de onun için asıl tehlikenin Cemil değil Barış olduğunu anlamıştır. İki adam arasında bir soğuk savaş başlamak üzeredir.

Zeynep'in içine kapanıklığını ve mutsuzluğunu çözmek isteyen Filiz'in yardımına Ömer yetişir. Zeynep'e yardımcı olabileceğini söyleyen Ömer, bir pedagogla görüşmesi konusunda Filiz'i ikna eder. Fakat Ömer'in niyeti farklıdır.

Asım'ın korkusuyla yaşayan Hikmet için bir çıkar yol arayan Filiz, bir kez daha Ömer'in tavsiyesine uyar. Ancak bu tavsiye Hikmet'in pek de hoşuna gitmeyecektir. Hikmet'in güvenliğini sağlamak için gereken parayı toplamak için Rahmet tekrar dövüşmeye başlar ancak işi bu kez kolay olmayacaktır. Başını iyice belaya soktuğunda Barış yardımına koşar. Bu sırada Zeynep'in babasını aramaya koyulan Tufan, Yeliz'in karanlık geçmişini ve Zeynep'in gerçek babasının kimliğini ortaya çıkarabilecek midir?

Şükran'dan boşanıp Şeyma ile evlenmeye çalışan Fikri'nin başı Müjde ile derttedir. Müjde'nin Fikri'yi vazgeçirme çabaları ters teper. Fikri Müjde'yi ikna ettiğini düşünmektedir fakat Müjde henüz son hamlesini yapmamıştır.

Babasıyla yeniden yüzleşen Barış, ona boyun eğmemekte kararlıdır. Bir yandan babasına olan borcuna çözüm arayan, bir yandan da Filiz'i Ömer konusunda ikna etmeye çalışan Barış, kendini büyük bir tehlikenin içinde bulacaktır.

 

BİZİM HİKAYE 28. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

 

 


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

 

Son güncelleme: 09:09 - 30.03.2018