Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 29. bölüm 2. fragmanı yayında! Bizim Hikaye 28. son bölüm izle!
Bizim Hikaye 29. bölüm 2. fragmanı yayında! Bizim Hikaye 28. son bölüm izle!
Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Bizim Hikaye 29. bölüm 2. fragmanı yayında! Yayınlanan yeni fragmana 'Fiko ve Ayşe'nin aşkı' damga vuruyor! Mahalleye yeni gelen Ayşe'ye karşı garip duygular hisseden Fiko yeni bölümde herkese eğlenceli ve duygusal anlar yaşatacak gibi görünüyor. İşte Bizim Hikaye 28. son bölüm izleme linki...
Magazin 9 Nisan 2018 - 08:19

Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye 29. bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni fragmanda küçük aşıkların sevimli diyalogları konuşulacak gibi görünüyor. Mahalleye yeni taşınan Ayşe’nin Fiko’nun gönlünü çalması keyifli bir bölüm izleyeceğimizi gösteriyor. İşte Bizim Hikaye 28. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair gelişmeler…

bizimhikaye29-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Zeynep'in ortadan kaybolması herkesi mahveder. Çocuğun kaçırıldığının ortaya çıkması kafaları daha da karıştırır. Barış ise içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışırken bu durum ona kardeşiyle yaşananları hatırlatmıştır. Barış ve Filiz bu duygusal ortamda birbirlerine destek olurlar. Diğer yanda Zeynep'ten elmasların yerini öğrenmeye çalışan Ömer'le Zeynep arasında bir bağ gelişir. Bakalım bu bağ, Ömer'i insafa getirecek midir?

Fikri ise Şükran'dan onu aldatmasının intikamını almaya çalışan kendini yeniden onun peşinde savrulurken bulur. Nişanı iptal olan Şeyma karalar bağlarken eski karı koca aşklarını tazelerler. Ancak Şükran'ı bir sürpriz beklemektedir. Annesinin Fikri'den kurtulmasına sevinen Müjde ise Rahmet'in kendisinden uzaklaşmasıyla giderek hırçınlaşır. Rahmetle Muzinin arkadaşlığı Müjde'yi çıldırtacaktır.

BİZİM HİKAYE 29. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

bizimhikaye29-2-1