Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 28. son bölüm izle
Bizim Hikaye 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 28. son bölüm izle
Bizim Hikaye 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 28. son bölüm ile Fox TV ekranlarında yayınlandı. Yabancı bir diziden uyarlanan Bizim Hikaye dizisinin başrolünde güzel oyuncu Hazal Kaya yer alıyor. Bizim Hikaye yeni bölümde neler olacak merak ediliyor: İşte Bizim Hikaye dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 5 Nisan 2018 - 23:25

Bizim Hikaye 28. son bölümde; Zeynep'in ortadan kaybolması herkesi mahveder. Çocuğun kaçırıldığının ortaya çıkması kafaları daha da karıştırır. Barış ise içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışırken bu durum ona kardeşiyle yaşananları hatırlatmıştır. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Barış ve Filiz bu duygusal ortamda birbirlerine destek olurlar. Diğer yanda Zeynep'ten elmasların yerini öğrenmeye çalışan Ömer'le Zeynep arasında bir bağ gelişir. Bakalım bu bağ, Ömer'i insafa getirecek midir?

Fikri ise Şükran'dan onu aldatmasının intikamını almaya çalışan kendini yeniden onun peşinde savrulurken bulur. Nişanı iptal olan Şeyma karalar bağlarken eski karı koca aşklarını tazelerler. Ancak Şükran'ı bir sürpriz beklemektedir. Annesinin Fikri'den kurtulmasına sevinen Müjde ise Rahmet'in kendisinden uzaklaşmasıyla giderek hırçınlaşır. Rahmetle Muzinin arkadaşlığı Müjde'yi çıldırtacaktır.

 

BİZİM HİKAYE 29. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

 


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:33 - 06.04.2018