Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 30. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 29. son bölüm izle
Bizim Hikaye 30. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 29. son bölüm izle
Bizim Hikaye 30. yeni bölüm fragmanı geldi Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde; Ferda’dan boşanmayı başaran Tufan, Tülay için bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz aynı zamanda Barış ve Filiz arasındaki buzların erimesine de ön ayak olacaktır. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili son detaylar...
Magazin 12 Nisan 2018 - 23:29

Bizim Hikaye’nin başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yer alıyor, hikaye ise yabancı bir diziden uyarlandı. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

Barış, Ömer'in kurduğu tuzak yüzünden hapse girme tehlikesi altındadır. Ömer, Barış'ı içeride tutmak için elinden geleni yapsa da Barış'ı kurtaran yardım beklenmedik bir yerden gelir. Ömer elmasları bulduğundan çok emindir. Fakat işler yine istediğini gibi gitmez. Deliye dönen Ömer öfkesini gizlemeye çalışsa da zorlanır, Filiz sonunda Ömer'in gerçek yüzünü görecek midir?

Fikri'nin son anda yüzüstü bıraktığı Şeyma aşk acısı çekmektedir. Fikri'yi unutmak için cesaretini toplar ve yeni bir maceraya atılmaya karar verir. Şeyma'nın evine giremeyen Fikri, Şükran yüzünden Elibolların evine de gitmek istemez. Kafasını dinlemek için Barış'ın evine yerleşir. Barış bu durumdan pek memnun olmasa da, Fikri'yle ev arkadaşı olmuşlardır.

Fikret, okulda başını yine belaya sokar. Fakat bu sefer durum farklıdır. Fikret'in okuluna yeni gelen Ayşe, onun tüm dengesini bozacak gibidir. Belalı bir öğrenci olan Ayşe Fikret'i çok etkiler. Fikret kızın gözüne girebilmek için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Ömer her geçen gün Filiz'e daha da yakınlaşmaya çalışırken Barış da Ömer'in sağlam pabuç olmadığını Filiz'e kanıtlamaya çalışır. Bir yandan da Hülya ile arasındakileri kesin olarak bitirmeye çalışan Barış, Ömer'in gerçek yüzünü ortaya çıkarıp Filiz'le yeniden yakınlaşabilecek midir? Barış Ömer için endişelenirken artık duygularını kontrol etmekte zorlanan Hülya hiç beklenmedik bir hamle yapar.

 

BİZİM HİKAYE YENİ FRAGMAN


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:10 - 13.04.2018