Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 30. son bölüm izle
Bizim Hikaye 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 30. son bölüm izle
Fox TV'nin Başrollerinde Hazal Kaya, Reha Özcan ve Burak Deniz'in yer aldığı Bizim Hikaye 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Filiz'in evine gelen polisler tüm ev halkının evi boşaltması gerektiğini söylüyor ve büyük bir trajediye yol açıyor. Evi tahliye edenler şimdi ne yapacak? İşte tüm bu soruların yanıtı Bizim Hikaye 30. son bölüm izleme linki ve daha fazlası haberimizde...
Magazin 23 Nisan 2018 - 15:21

Bizim Hikaye 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Filiz ve kardeşlerinin yaşadığı ev tahliye ediliyor ve ev halkı sokakta kalıyor! Servet’in planı olduğu bu komplo atlatılabilecek mi? Barış bu duruma karşı nasıl bir hamle yapacak? İşte Bizim Hikaye 30. son bölüm izleme linki ve gelişmeler…

bizim-hikaye-31-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barış'ı neredeyse kaybedeceğini fark eden Filiz için artık en önemli şey sevdiği adamın sağlığına kavuşmasıdır. Yaşanan kaza aşıkları yeniden bir araya getirirken Ayla ve Servet cephesinde işler kızışmaya başlar. Oğlunu geri kazanmanın tek yolunun Filiz'den kurtulmak olduğunu düşünen Ayla, kocasından yardım ister.

bizim-hikaye-31-3

Tülay'la Tufan ise ne olursa olsun evlenmeye kararlıdır. Mahalleye geri dönen Cemil'in Filiz'le yakınlaşma çabaları giderek tatsız bir hal alınca Fikret ve Ayşe, Cemil'den sonsuza kadar kurtulabilmek için akıl almaz bir plan yapar. Tüm bunlar yaşanırken Servet, Barış ve Filiz için tatsız bir sürpriz hazırlamaktadır.

bizim-hikaye-31

BİZİM HİKAYE 31. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE 30. SON BÖLÜM İZLE