Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bizim Hikaye 30. son bölüm izle
Bizim Hikaye 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bizim Hikaye 30. son bölüm izle
Bizim Hikaye 30. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde güzel oyuncu Hazal Kaya, Reha Özcan ve Burak Deniz'in yer aldığı dizi yabancı bir dizi olan Shamless'ten Türkiye'ye uyarlandı. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bizim Hikaye dizisi ile ilgili merak edilen ayrıntılar...
Magazin 19 Nisan 2018 - 23:18

Bizim Hikaye 30. son bölümde; Barış'ı neredeyse kaybedeceğini fark eden Filiz için artık en önemli şey sevdiği adamın sağlığına kavuşmasıdır. Yaşanan kaza aşıkları yeniden bir araya getirir. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte diziye ilişkin detaylar…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

Ayla ve Servet cephesinde işler kızışmaya başlar. Oğlunu geri kazanmanın tek yolunun Filiz'den kurtulmak olduğunu düşünen Ayla, kocasından yardım ister. Tülay'la Tufan ise ne olursa olsun evlenmeye kararlıdır.

Mahalleye geri dönen Cemil'in Filiz'le yakınlaşma çabaları giderek tatsız bir hal alınca Fikret ve Ayşe, Cemil'den sonsuza kadar kurtulabilmek için akıl almaz bir plan yapar. Tüm bunlar yaşanırken Servet, Barış ve Filiz için tatsız bir sürpriz hazırlamaktadır.

 

BİZİM HİKAYE FRAGMAN


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 15:07 - 23.04.2018