Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 33. son bölüm izle
Bizim Hikaye 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 33. son bölüm izle
Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'ın yer aldığı Bizim Hikaye 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Barış, Filiz'i istemeye geliyor. Bizim Hikaye 33. son bölüm izleme linki ve yeni gelişmeler haberimizde...
Magazin 15 Mayıs 2018 - 08:12

Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Barış ve Filiz evliliğe ilk adımı atıyor ve Barış Filiz’i istemeye gidiyor. İşte yeni tanıtıma dair gelişmeler ve Bizim Hikaye 33. son bölüm izleme linki.

bizim-hikaye-34

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Servet ve Ömer'in birlikte bir işler çevirdiğini gören Barış, olan biteni ortaya çıkarmakta kararlıdır. Ömer bu işin içinden de sıyrılmanın bir yolunu bulacak mıdır? Barış, Filiz'i Ömer'den uzaklaşması için ikna etmeye çalışır fakat Filiz işini kaybetmek istemez. Bu durum Filiz ve Barış arasında çeşitli sorunların doğmasına neden olur.

Fikri, yanına Şeyma'yı da alıp Şükran'ı aramaya koyulur. Şükran'a önce Ömer mi yoksa Şeyma hanımın da yardımıyla Fikri mi ulaşabilecektir.

Herkes çocuk hizmetlerinden gelecek haberi heyecanla beklerken Aysel olaya el koymaya karar verir. Fikri'nin çaldığı parayı geri veremeyeceğini de anlayan Aysel onu affeder ama bu defa da oğlunda çok zor bir isteği vardır.

Tülay'ın hamile olduğunu öğrenen Tufan sevinçten havalara uçar. Bakmak zorunda kalacağı ailesi için daha çok para kazanmanın yollarını ararken başını belaya sokacaaktır

bizim-hikaye-34-1

Çocuklar anneler gününde hem Aysel'e hem de Filiz'e tatlı bir sürpriz yaparak onları mutlu ederler. Hep birlikte Filiz'in anneler gününü kutlarken Şükran'la ilgili şoke edici haberler alırlar. Elibollar kendilerini yine karmaşık durumların içinde bulmak üzeredir…


bizim-hikaye-34-2

BİZİM HİKAYE 34. YENİ BÖLÜM FRAGAMANI

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.