Sözcü Plus Giriş

Bizim Hikaye 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 38. son bölüm izle

Bizim Hikaye, yeni sezonda yeni bölümleriyle diziseverlerle buluşmaya devam edecek. Bizim Hikaye'nin son bölümünde Filiz hapisten çıktıktan sonra birçok şeyin değiştiğini görünce şoke olur. Filiz için gerçek hayat mücadelesi başlar. İzleyiciler yeni bölümde neler olacak öğrenmek için yeni fragmanı bekliyor. Bizim Hikaye 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte fragman ve Bizim Hikaye son bölüm izleme linki...

Güncellenme: 12:26, 14/09/2018
Bizim Hikaye 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 38. son bölüm izle

Bizim Hikaye’nin son bölümünde; Hapse girmesiyle kardeşlerinden ayrılan Filiz'in tek avuntusu dışarıda her şeyin yolunda olduğunu bilmektir. Asım yakalanmış, Hikmet eve dönmüş, Rahmet üniversiteyi kazanmıştır. Minibollar bir yaş daha büyümüş, Tülay'ın hamileliği ilerlemiş, Barış ise Filiz'i kurtarmak için canla başla çalışmaya devam etmektedir. Özetle dışarda her şey yolundadır. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte fragmana ve Bizim Hikaye son bölüme dair detaylar…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Filiz'in içerde yoldaşlık ettiği Çiçek'le birlikte tahliye edileceği günü beklemekten başka düşünmesi gereken hiçbir şey yoktur. Derken Filiz'in hayatı anlatılanların koca yalandan ibaret olduğunun anlaşılmasıyla tepetaklak olur. Filiz mucize eseri hapisten kurtulduğunda, kötü günlerin artık geride kaldığına emindir. Bu naif düşünce onun eski hayatına dair son masum anı olarak hatıra defterindeki yerini alır ve Filiz için gerçek hayat mücadelesi asıl şimdi başlar.

Minibollar için bu kez tehlike en beklenmedik yerden, bizzat kendilerinden gelir. Ait olmadıkları bir dünyanın büyüsüne kapılan Minibolları zapt etmek Filiz için hiç kolay olmayacaktır. Onları geri kazanmak isteyen Filiz çok daha yırtıcı ve mücadeleci olmak zorundadır.

Filiz, Minibolların savrulduğu hayatı toparlamaya çalışırken Rahmet ve Hikmet'in de gizlice batağa saplanmakta olduğundan henüz habersizdir. Şimdi Filiz'in dağılmaya değil, kardeşleri için dimdik ayakta durmaya ihtiyacı vardır. Ve tabi aşkı da, aşık olduğu adamla birlikte türlü acımasız sınavdan geçecek, sonunda kazananın kim olacağı ise aşklarının ne kadar büyük olduğuna göre belli olacaktır.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Yayınlanma Tarihi:23:13,