Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Barış ile Selim yumruklaşıyor! (Bizim Hikaye 46. Son bölüm izle)
Bizim Hikaye 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Barış ile Selim yumruklaşıyor! (Bizim Hikaye 46. Son bölüm izle)
Bizim Hikaye 46. son bölümü ile FOX TV’de ekrana geldi. Kiraz’ın kayboluşu Barış ile Filiz’i yeniden yakınlaştırıyor. Barış, Filiz’den ayrı kalamıyor. Filiz, Selim’e yeşil ışık yaksa da Barış aşkını itiraf ediyor. Peki Bizim Hikaye 46. son bölümde başka neler oldu? İşte Bizim Hikaye ile ilgili son gelişmeler...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Kasım 2018 - 22:55

Bizim Hikaye 46. bölümü bu akşam yayınlandı. Bizim Hikaye son bölümde; Kiraz arkadaşlarının sözlerine tahammül edemiyor ve kayıplara karışıyor. Emre'nin Barış'a haber vermesi ile Barış Kiraz'ı sakinleştiriyor ve Filiz'e teslim ediyor. Filiz, Kiraz'ın arkadaşları ile konuşuyor ama bu tavrı Kiraz'ı daha da zor durumda bırakıyor. Barış ise Filiz'e yakınlaşmak için çok iyi bir fırsat yakalıyor. Selim'in müdahalesi sonrası da yumruklar konuşuyor. Barış kendini tutamayıp Filiz'e yaptıklarını ondan nefret etsin diye yaptığını anlatıyor. Ayrıca Filiz'i çok sevdiğini de söylüyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı geldi mi? Bizim Hikaye 46. son bölümde yaşananlar ve 47. yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

BİZİM HİKAYE 47. BÖLÜM FRAGMANI


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 46. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiraz'ın kayıp olduğunu öğrenen Filiz telaşla Hikmet ile Rahmet'in yanına geliyor. Kiraz gece yarısı sokakta korkarak yürüyor.Filiz, Selim, Rahmet sokaklarda Kiraz'ı arıyor. Bulduğu dökük bir eve giriyor, Emre de orada. Emre Barış'ı arıyor ve Barış da oraya gidiyor. Kiraz, Barış'la konuşmak istemiyor. Ama Barış ısrarla Kiraz'ı Filiz'e haber vermeye ikna ediyor ve Filiz'e mesaj atıyor. Filiz bu mesajla sakinleşiyor. Kiraz dertlerini Barış'a açıyor. Evden nefret ettiğini söylüyor. Kiraz okulda onunla nasıl dalga geçildiğini de anlatıyor. Barış, Kiraz'I konuşarak teselli etmeye çalışıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

BARIŞ KİRAZ'I EVE GETİRİYOR

Rahmet, Kiraz'a çok kızıyor. Hikmet de Barış yüzünden çok sinirli. Filiz ise daha sakin davranmak istiyor. Kapı çalıyor ve Kiraz, Barış ile geliyor. Rahmet ile Hikmet Barış'a tehditler savuruyor. Ancak Barış sakince cevaplayıp geçiştiriyor. Filiz teşekkür ediyor. Ancak Rahmet çok ağır konuşuyor ve artık onlar için ölü olduğunu söylüyor. Barış yine alttan alıyor.

Fikri, elindeki heykeli satıp Melek'in yanına gitmeyi planlıyor. Fiko babasının planını Hikmet'e anlatıyor. Hikmet babasını paylayıp karısını azarlıyor.

filiz

FİLİZ, KİRAZ'IN OKULUNA GİDİYOR

Kiraz okula gitmek istemiyor. Filiz arkadaşlarının sözlerine takmamasını söylüyor. Kiraz patlıyor. Ablasına ağlayarak okula gitmeyeceğini onunla dalga geçtiklerini söylüyor. Filiz telaşla okuldakilerle konuşmak için evden çıkıyor. Kiraz da peşinden gidiyor. Filiz okula gidiyor ve derse giriyor. Öğretmenden izin alıyor. Filiz, Kiraz'ın söylenen sözler yüzünden okula gelmediğini, Kiraz'da derin yaralar açtıklarını söylüyor. Ayrıca Kiraz'ın ailesinin onlarınki gibi zengin olmadığını ama bunu onların seçmediğini anlatıyor. Öğretmen de konuya dahil olup Filiz'I gönderiyor. Kiraz arkadaşlarını yanına oturuyor.

baris

BARIŞ FİLİZ'DEN UZAK DURAMIYOR

Barış, Filiz'I arıyor. Bir araya geliyorlar. Filiz okula gittiğini söyleyince Barış bunun bir hata olduğunu söylüyor. Yaptığının Kiraz'I utandıracağını anlatıyor. Haksız da sayılmaz. Filiz ile Barış birbirlerinden kaçsalar da yakınlaşıyorlar.

KİRAZ'A ARKADAŞLARINDAN ACIMASIZ HAREKET

Fiko, Kiraz ile konuşuyor. Onların düşmanları olduğunu söylüyor ama Kiraz düşman olmak değil onlar tarafından sevilmek istediğini anlatıyor. Arkadaşları ‘yalancı, ispiyoncu'yazıp çöplerle beraber Kiraz'ın çantasına koyuyorlar.

FİLİZ: ADINI KOYALIM

Selim kafasının çok karışık olduğunu söylüyor. Filiz ilişkilerinin adını koymayı teklif ediyor. Aklı da kalbi de Barış da olsa da Selim'e yeşil ışık yakıyor. Nihal ise Barış'ın Filiz'I sevdiğinin farkında ve ona yaralarını sarmayı teklif ediyor.

BARIŞ AŞKINI DAHA FAZLA İÇİNDE TUTAMIYOR

Filiz Barış ile konuşmak istiyor. Selim Barış'a uzak durmasını söylüyor. Ancak Barış dinlemiyor ve yumruklar konuşuyor. Filiz Barış'a bana karışamazsın istiyor. Barış kendini tutamıyor ve ‘ben sana yalan söyledim benden nefret istedim istedim ben sana hala aşığım, sensiz yapamıyorum' diyor.

Son güncelleme: 23:57 - 27.11.2018