Sözcü Plus Giriş

Bizim Hikaye 50. yeni bölüm fragmanı: ‘Senden iğreniyorum!’ (Bizim Hikaye 50. bölüm fragmanı izle)

Bizim Hikaye 50. yeni bölüm fragmanı bugün yeni bölümden çok özel sahnelerle ekran ageldi. Yeni fragmanda; Barış oğluyla konuşuyor ve Filiz’den bahsediyor. Nihal de yanlarında. Barış’ın oğlu annesinin onu doldurduğunun sinyallerini veriyor. Barış Nihal’e ‘Senden iğreniyorum, sen nasıl bir insansın’ diyor. Barış yaşananları Filiz’e anlatıyor. Barış boşanma işlemlerini hızlandıracağını söyleyip oğlunu kaçırıyor. Nihal de vakit kaybetmeden polislerle Filiz’in evine baskın düzenliyor. İşte Bizim Hikaye 50. yeni bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 20:12, 02/12/2018

Bizim Hikaye 50. yeni bölüm fragmanı FOX’da yayınlandı. Hikmet, Çiçek’i almaya gelen kocası tarafından bıçaklandı. Filiz tam Barış’a kavumuşken yine fırtınalar estirecek olaylar yaşanıyor. İşte son bölümde yaşananlar…

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 49. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barış ile Filiz konuşuyor. Filiz görüşerek yapamadığını söylüyor. Barış, Filiz'e evliliğini onun için yaptığını söylüyor. O sırada Nihal ve Selim geliyor. Barış bir kez de herkesin içinde Filiz'e olan aşkını haykırıyor. Selim'in de ağzının payını veriyor. Tam birbirlerine girdiklerinde Cemil gelerek Filiz'in atölyesinin soyulduğunu söylüyor. Filiz, Çiçek ve Tülay büyük bir şok yaşıyor. Yarın teslim edecekleri işler olduklarını söylüyorlar. Nihal, Savaş'ı alıp gidiyor. Barış oğlu ile konuşmaya çalışıyor. Ortalık bir kez daha karışıyor. Barış duruma el koyup herkesi organize ediyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

ATÖLYE BOŞALTILMIŞ

Çiçek, Tufan ve Tülay atölyeye geliyor. Polis araştırma yapıyor. Çiçek hazırlanan tüm bindallıların çalındığını görüp ağlamaya başlıyor. Filiz'i de arayıp tüm malların çalındığını söylüyorlar.

filiz

FİLİZ HALA ŞAŞKIN

Filiz dağılıyor. Bir araya geldikleri için ortalığın Savaş alanına girdiğini söylüyor. Barış onu ikna etmeye çalışıyor. Bir arada olmak için direnmeleri gerektiğini anlatıyor. Barış' Filiz'in yokluğunda anlamsız olduğunu söylüyor. Filiz, Barış'tan dürüstlük şartı koşuyor. Kardeşlerini onu bırakmamasını tembihliyor. Barış evlilikten söz ediyor ve büyük bir aile olacaklarını bundan sonra da buna odaklanmaları gerektiğini söylüyor.

NİHAL HİÇ VAKİT KAYBETMİYOR

Nihal eve gelir gelmez oğlunu doldurmaya başlıyor. Filiz'in babasını aldığını söylüyor. Ona bir arada olup Barış'ı eve getireceklerini söylüyor. Savaş'ı uyutan Nihal ikinci hamlesini de yaparak Selim'i arıyor, ‘bize yaptıklarının bedelini birlikte ödetelim' diyor. Ama Selim bu teklifi kabul etmiyor. Nihal'in gözü kör ve ikisinin de hayatını bitirmeyi planlıyor. Nihal Servet Aktan'ın mallarına el konulması için işlemleri başlatıyor. Sonra da Filiz'in dosyasını istiyor.

HİKMET BIÇAKLANIYOR

Çiçek'in kocası her yerde onu arıyor. Sokak sokak Adana'dan geldiğini söyleyerek Çiçek'i soruyor. Sonunda da Çiçek'i buluyor. Ama Çiçek onunla gitmek istemiyor. Hikmet bu durumu görüp koşarak evden kapıya koşuyor. Bir arbede çıkıyor ve Çiçek'in kocası çıkardığı bıçağı Hikmet'e saplıyor.