Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nihal çok ileri gidiyor! (Bizim Hikaye 50. son bölüm izle)
Bizim Hikaye 50. Son Bölümü ile FOX TV’de ekrana geldi. Barış ile Filiz’in aşkını kabullenemeyen Nihal büyük bir plan yapıyor. Barış ondan boşanmak için Nihal’e anlaşma protokolünü imzalatıyor. Ama başına geleceklerden habersiz. Bizim Hikaye 50. Son bölümde başka neler yaşandı? Bizim Hikaye 50. Son bölümde neler yaşandı?
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Aralık 2018 - 22:33

Bizim Hikaye 50. Bölümü ile bu akşam seyirci karşına çıktı. Bizim Hikaye son bölümde; Barış ile Filiz'in aşkları yeni bir sınavdan geçiyor. Bir yanda Nihal tarafından doldurulan Savaş'ın sözleri, diğer yandan Nihal ve Selim işbirliği. Nihal boşanma anlaşmasını kabul etse de Filiz'i 20 yıl cezaevinde tutabilecek bir sürü evrak topluyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı geldi mi? Bizim Hikaye 50. Son Bölümde yaşananlar ve 50. Yeni Bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 50 BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nihal, oğlunu dolduruyor ve Filiz'e 'Sen babamı çaldın' diyerek hesap soruyor. Filiz gözyaşları içinde kalakalıyor. O anda Hikmet'in Çiçek'in kocası tarafından bıçaklandığı haber, geliyor. Barış çok zor olsa da Filiz'e durumu anlatıyor. Filiz ve Barış ambulanstan önce Hikmet'in yanına gidiyor. Barış ilk müdahaleyi ediyor. Filiz perişan halde. Ambulans geliyor ve hemen hastaneye gidiyorlar. Haberi alan Rahmet de telaşla hastaneye koşuyor. Ama en kötü durumda olan ise Çiçek’tir.

filiz-baris

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

NİHAL'İN OYUNU ORTAYA ÇIKIYOR

Barış, Savaş'ı Nihal'e götürüyor. Savaş ısrarla babasının gitmemesini istiyor. Nihal, elindeki kanı soruyor. Hikmet'in yaralandığını söyleyince Nihal azarlarca konuşuyor. Savaş Filiz için kurt diyor. Barış, Nihal'in oğlunu doldurduğunu anlıyor. Savaş Filiz'in kurt olduğunu ve onu yiyeceğini anlatıyor. Barış oğlunu odasına yollayıp Nihal'e ‘manyak mısın' diyerek hesap soruyor. Nihal sadece ‘sen oğlunu nasıl ortamlara sokuyorsun' diyor. Barış oğlunun velayetini alacağını söylüyor. Barış oğlu ile konuşarak onu Filiz konusunda ikna etmeye çalışıyor. Oğlunu ikna ettikten sonra da Filiz'e bunları söylediğini de öğreniyor.

nihal

HİKMET İYİLEŞİYOR

Hikmet'n durumu iyi. Filiz Barış'ı arayıp hayati tehlikesi olmadığını söylüyor. Filiz, Barış'ın oğlunun yanında kalmasını istiyor. Hikmet o akşam eve götürülüyor. Zeynep eşini evi süsleyerek karşılıyor. Zeynep, Hikmet'i çok sevdiğini söylüyor ama Hikmet onun kimseyi sevemeceğini söylüyor. Ayrıca ablasını örnek almasını istiyor.

NİHAL'İN HAİN PLANLARI

Barış, Nihal'e boşanmak için gerekirse her şeyini vereceğini söylüyor. Nihal, Filiz ile ilgili ileri geri laflar söylüyor ve Barış ona çok kızıyor.

Barış, Filiz'e Nihal'in boşanma evraklarını imzaladığı müjdesini veriyor. O anda nezarette de olsa ‘boşanacağım' diye haykırıyor. Ama hesaba katmadığı bir şey var. O da Nihal'in vazgeçmeyeceği. Nihal, Filiz'i 20 yıl cezaevinde tutabilecek kadar delil topluyor. Amacı Filiz'i nitelikli dolandırıcılıktan içeri attırmak. Hatta Avukat Selim de yanında.

Son güncelleme: 22:16 - 10.12.2018