Sözcü Plus Giriş

Bizim Hikaye 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nihal’e ters köşe! (Bizim Hikaye 53. son bölüm izle)

Bizim Hikaye 53. son bölümü ile FOX TV’de ekrana geldi.Bizim Hikaye 53. bölümde; Barış, Nihal’den kurtulmak için ölmüş olduğu izlenimi yaratıyor. Filiz ile Nihal Adli Tıp’ta karşı karşıya geliyor. Nihal, Barış ile Filiz’in evlendiklerini öğreniyor. Büyük bir kavga çıkıyor. Filiz, Barış’ın bu planına da çok kızıyor. Ancak Cemil, Barış’ın öldüğü haberini Elibollar’a veriyor. Ev halkı adeta yıkılıyor. Bizim Hikaye 53. son bölümde başka neler yaşandı?

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:04, 26/02/2019
Bizim Hikaye 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nihal’e ters köşe! (Bizim Hikaye 53. son bölüm izle)

Bizim Hikaye 53. son bölümü ile bu akşam seyirci karşına çıktı. Bizim Hikaye son bölümde; Nihal, Barış'ın ölüm haberi ile kendini kaybediyor. Aslında Barış ölmüyor, Filiz başka ölen birini teşhis ederek Barış'ın öldüğü izlenimi yaratılıyor. Barış özgürlüğüne kavuşmak için Nihal'in Amerika'ya gitmesini beklemek zorunda. Filiz kızsa da tüm ev halkına bu durumu kabul ettirmeye çalışıyor.  Bizim Hikaye 53. son ölümde yaşananlar ve 54. Yeni Bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

BİZİM HİKAYE 54. BÖLÜM FRAGMANI GELDİ!

 

BİZİM HİKAYE YENİ FRAGMAN

nihal

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 53 BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barış, Nihal yüzünden korkunç bir kaza geçiriyor. Tufan eve telaşla gelip Filiz'e hemen gitmeleri gerektiğini söylüyor. Tülay'ın ısrarından sonar Tufan sorunu kökten çözdüklerini söylüyor. Tufan, Filiz'e Adli Tıp'a gidip Barış'I teşhis etmesini söylüyor. Barış'ın ölmediğini söylüyor. Filiz ne olduğunu anlamıyor. Tufan Barış'I Nihal'in gözünde öldürdüklerini anlatıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

NİHAL İLE FİLİZ BİRBİRİNE GİRİYOR

Nihal polise ifade veriyor. Polis Barış'ın kontrolünü kaybetmek için bir sebebi olup olmadığını soruyor. Nihal, Barış'la tatil planı yaptıklarını söylüyor. O sırada Filiz gelip Barış'ın eşi olduğunu söylüyor. Polisin de kafası karışıyor. Filiz evlilik cüzdanını verip gerçekleri haykırıyor. Filiz ile nihal birbirine giriyor. Nihal Barış'ın gerçekten öldüğünü sanıyor. ‘Bir de utanmadan Barış benim yanıma gelirken öldü senin yanına gelirken değil' diyor. Nihal çıkışta bir kez daha kendini kaybediyor. Barış'ın arkasından dövünüyor. Filiz de polise ölenin Barış olduğunu söylüyor.

kaza

FİLİZ, BARIŞ'A HESAP SORUYOR

Barış ile Filiz yüzyüze geliyor. Filiz çok kızgın. Her şeyi anlıyor ama oğlunun babasız mı kalacağını soruyor. Barış oğlunu babasız bırakanın Nihal olduğunu söylüyor. Nihal'in ABD'ye gidince bir arkadaşının gözünün onların üzerinde olacağını söylüyor. Barış işi ve kimlik sorununu çözeceğini anlatıyor. Nihal'in gitmesini bekleyeceğini sonar tek tek çözeceğini söylüyor. Filiz evliliğinin ilk gününde yaşadığı bu olaydan çok hırpalanıyor

‘BAŞIMIZ SAĞOLSUN'

Tülay telaşla evde bir haber bekliyor. Tüm ev halkı da geliyor. Kapı çalıyor ve Cemil geliyor. Ev halkına kazadan söz ediyor. Sonra da ‘başımız sağolsun' diyerek büyük bir yıkım yaşatıyor. Herkes Barış'ın öldüğünü zannediyor. Fikret bile dağılıyor. Tülay telaşla Tufan'I arıyor. Ağlayarak Cemil'I anlattıklarını anlatıyor. Tufan afallıyor ‘sonra arayacağım' diyerek telefonu kapatıyor. Filiz evdekilere gerçeği anlatmak istiyor ama Barış bir gün daha beklemesini istiyor. Filiz ve Tufan eve gidip ölüm haberinin yalan olduğunu anlatıyor.

İlginizi ÇekebilirHazal Kaya kimdir?Kaç yaşında ve nerelidir?Hazal Kaya kimdir?Kaç yaşında ve nerelidir?
Yayınlanma Tarihi:22:54,