Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 66. yeni bölüm fragmanı: Çiçek’e karaciğer aranıyor
Bizim Hikaye 66. yeni bölüm fragmanı: Çiçek’e karaciğer aranıyor
Bizim Hikaye 66. yeni bölüm fragmanı bugün FOX'ta yayınlandı. Bizim Hikaye dizisi yeni fragmanda; Çiçek'in karaciğeri hasar görüyor. Onun için donör gerekyor. Ve aranan dönor bulunuyor. Ama bir sorun var. Çünkü uygun karaciğer Tufan'ın eski karısında bulunuyor. Çiçek bunu öğrenince kendinden geçiyor. İşte Bizim Hikaye 66. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Nisan 2019 - 22:49

BİZİM HİKAYE 66. BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 65. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiraz ve Fiko İsmo’yu parkta bırakıyor ve Fikret’in pantolonunu giyindiğini gördükleri kadının peşine düşüyorlar. Kiraz ve Fiko kadının cebine saldırıp bileti buluyorlar. Heyecanla eve gidip ‘zengin olduk’ diye çığlık atıyorlar. Filiz, Barış ve Çiçek büyük sevinç yaşıyorlar. Ama Filiz’in ilk sorusu İsmet oluyor. Filiz İsmo’nun parkta kaldığını öğrenince hemen harekete geçiyorlar. Bu sırada İsmet de ona çikolata veren bir adamla parktan gidiyor. Filiz Barış ile parka geldiğinde İsmo’nun orada olmadığını görüp dehşete düşüyor. Filiz ve Barış eve döndüklerinde Fikret ve Ersin ile karşılaşıyorlar. Filiz eğer İsmo’yu bulamazlarsa o biletin ucunu bile göstermeyeceğini söylüyor. Ama Fikret bu oğlu ortada yok ama onun umurunda bile değil. Ersin’e bilet için adam kaçırmanın çok iyi fikir olduğunu söylüyor. Hatta sıkışırsak ‘Kısmet’i kaçırırız diyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

FİKRET’TEN ÇİRKİN OYUN

Filiz evde telaş içinde kardeşinden gelecek bir haber beklerken bilinmeyen bir numara arıyor. Filiz’e İsmo’yu getirmenin karşılığında bileti istediğini söylüyor. Ev halkı da bu anlara tanık oluyor. Hatta Cemil bile orada. Ancak arayan kişi Fikret ve sesini değiştirdiği için kimse başta bir şey anlamıyor. Ama o sırada İsmo, amca ile çıkageliyor. İsmet’i gezmeye çıkardığını söyleyen amca yaşanan her şeyden habersiz olduğunu söylüyor. Rahmet o an bakışları ile onları arayan kişinin kim olduğunu anladığını belli ediyor.

FİKRET PARANIN PEŞİNDE

Ve Barış 1 milyonu nakit olarak eve getiriyor. Kiraz, Fiko ve Rahmet alışverişe gidiyorlar. Eve elleri kolları dolu şekilde dönüyorlar. Filiz kardeşlerinin aldıklarını görünce çılgına dönüyor. Bu kadar çok para harcamalarına kızıyor. Bu sırada Fikret de paranın peşine düşüyor. Planını hayata geçirmek için de Fiko ve Kiraz’dan yardım istiyor. Fiko ve Kiraz, Fikret’e yardım etmeyi kabul ediyor. Sonunda herkesin ayrı telden çalıyor ve ailesinin dağılmasını istemeyen Filiz, ipleri eline alıyor. Herkesi hizaya sokmayı da başarıyor.

FİLİZ BEKLEMEDİĞİ YERDEN GOL YİYOR

Filiz kardeşleri ile uğrattığı yetmezmiş gibi bir de Barış’ın başındaki sorunlarla uğraşıyor. Kocasını korumak isteyen Filiz, Deniz ve Rahmet’ten de yardım alıyor. Ama asıl sorun Tufan ve Çiçek’ten geliyor.

Son güncelleme: 10:18 - 14.04.2019