Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bizim Hikaye 66. son bölüm izle)
Bizim Hikaye 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bizim Hikaye 66. son bölüm izle)
Bizim Hikaye 66. Son Bölümü ile FOX TV’de ekrana geldi. Bizim Hikaye son bölümde; Çiçek, Tufan'a kızarken korkunç bir kaza geçiriyor. Üstelik şifasını da Ferda da buluyor. Filiz, Tufan'ın Tülay'ı aldatmasını kabullenemiyor. Hastanedeki karışıklık düzene girerken Filiz kardeşlerinin yaptığı dolandırıcılığı öğreniyor. Hem onlara ders vermek isteyen hem de yaptıklarını kabullenemeyen Filiz, Barış'ın da tepkisi ile karşılaşıyor. Barış'ın haklı isyanı Filiz'i sonradan da olsa insafa getiriyor. Filiz, Barış'ın gönlünü almak iin gittiği hastanede bambaşka bir manzara ile karşılaşıyor. Peki Bizim Hikaye 66. Son bölümde başka neler yaşandı? Bizim Hikaye 67. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Sozcu.com.tr
Magazin 18 Nisan 2019 - 22:50

BİZİM HİKAYE 67. BÖLÜM FRAGMANI GELDİ


Bizim Hikaye 66. Bölümü ile bu akşam seyirci karşına çıktı. Bizim Hikaye son bölümde; Filiz, Çiçek’in başına gelenleri duyunca yıkılıyor. Apar topar Çiçek için karaciğer arayışları başlıyor. Ama sadece bir kişide uygun karaciğer bulunuyor. Filiz, henüz Tufan’a kızgınken ve Ferda’dan nefret ederken Çiçek’in hayatının kurtulması için herkes gibi bu nakile onay veriyor. Çiçek ise uyandığında gerçekle yüzleşip büyük kriz çıkarıyor. Bir kriz de Barış ile Filiz arasında çıkıyor. Barış, Filiz’in kardeşlerine karşı uyguladığı politikanın hatalarla dolu olduğunu söylüyor. Ama Filiz’in kardeşleri ile ilgili en doğru şeyleri kendisinin bileceğini söyleyerek Barış ile arasını daha da açıyor. Filiz, Barış’a çok yüklendiğini anladığında ise kendisini hastanede buluyor. Hastaneye gittiğinde Barış’ın Neslihan’ın yanında olduğunu öğrenen Filiz çok başka bir manzara ile yıkılıyor. 

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 66. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiraz ve Fiko Fikret ile beraber Filiz’i dolandırmaya karar veriyor. Fikret paranın bir kuruşunu bile orada bırakmak istemiyor. Filiz’in telefonunun alan minibollar tüm parayı Fikret’in hesabına geçiyorlar. O sırada Filiz de Barış’ın eski sevgilisi ile baş etmek zorunda kalıyor. Kadın , Filiz’i sinirlendirecek anılar anlatırken Filiz sakinliğini koruyor. Ama bu sakinlik hiç iyi bitmiyor. Filiz, kadının üzerine kusuyor. Bu arada Çiçek ile Cemil’in arası Tufan ile Ferda yüzünden açılıyor. Çiçek Tufan’a olan hırsını Cemil’den çıkarıyor. Çiçek, Cemil ile tartışırken korkunç bir kaza geçiriyor. Dikkatsizce yürüyen Çiçek’e araç çarpıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

FERDA KARACİĞERİNİ ÇİÇEK’E VERİYOR

Çiçek apar topar hastaneye kaldırılıyor. Barış ve Filiz de hastanede telaşla neler olacağını anlamaya çalışıyorlar. Barış, Çiçek’in karaciğerinin hasar gördüğünü ve nakil gerektiğini öğreniyor. Filiz adeta yıkılıyor. Ama hemen harekete geçiyorlar. Herkesi durumdan haberdar edip uygun donörü bulmak istiyorlar. Cemil çok istese de onun karaciğeri Çiçek’e uymuyor. Filiz ve Barış, Çiçek'in hayatını kurtarmak için çabalarken, Tufan'ın Tülay’ı Ferda'yla aldattığını öğreniyorlar. Filiz, Tufan’ı affedemiyor. Bu sırada gelenlerden bir kişinin karaciğeri Çiçek’e uyuyor o da Ferda’ya ait. Filiz bu duruma çok bozulsa da arkadaşını kurtarmak için başka çareleri yok. Çiçek uyandığında kimin ona karaciğerini verdiğini merak ediyor. Hatta onunla tanışıp ne istiyorsa yapacağını söylüyor. Cemil ve diğerleri Çiçek’e söylememeye gayret ederken Ferda ‘Çiçek ciğerime iyi bak, çok seviyordum ben onu’ sözü ile her şeyi bozuyor. Çiçek’in dili tutuluyor ve değerleri bir anda yükseliyor. Sonra da ağlayarak hesap sormaya başlıyor.

FİLİZ’İ YIKAN SÖZLER

Filiz ile Barış’ın arası açılıyor. Sebebi de Fiko ve Kiraz’ın Filiz’i dolandırması. Barış, çocuklara varlık içinde yokluk yaşattığı için Filiz’e kızıyor. Filiz ise kardeşlerinin geleceğini düşündüğünü söylüyor. Barış bu sefer patlıyor ve ‘onlar ailen, biz neyiz, ne zaman aile olacağız’ diye patlıyor. Filiz sonradan Barış’a çok yüklendiğini anlıyor ve hastaneye ziyaretine gidiyor. Filiz hastaneye gittiğinde Barış’ın Neslihan’ın yanında olduğunu öğreniyor. Filzi oraya doğru giderken açık kapıda Barış’ın sözlerini duyuyor. Barış ‘evlilik zor şeymiş, serseri adamım ben’ sözlerini duyuyor. Ama Barış’ın kiminle konuştuğu görülmüyor. Filiz gözyaşlarına boğularak hastaneden çıkıyor.

Son güncelleme: 20:36 - 23.04.2019