Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 68. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Barış, Filiz’in neden tavır yaptığını öğreniyor
Bizim Hikaye 68. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Barış, Filiz’in neden tavır yaptığını öğreniyor
Bizim Hikaye 68. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan yeni fragmanda; Filiz okul toplantısında müdürden laf yiyor. Barış ise yetişip Filiz'i kurtarıyor. Filiz'in tavırlarına anlam veremeyen Barış, Filiz'in neyi olduğunu Tufan'dan öğreniyor. Barış aldığı akıllar sonunda Filiz'den vazgeçmediğini göstermek için eve dönüyor. İşte Bizim Hikaye 68. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Nisan 2019 - 22:48

BİZİM HİKAYE 68. BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 67. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barış hastanede Tufan ile dertleşiyor. Evliliğin zorluklarını anlatan Barış, Filiz’e yakalanıyor. Filiz kendini affettirmek için hastaneye geliyor. Barış’ın saatlerdir Neslihan’ın odasında olduğunu öğreniyor. Filiz odanın önüne geldiğinde kapının aralıklı olduğunu ve Barış’ın konuştuğunu duyuyor. Barış evlilikle ilgili çok kötü şeyler söylüyor. Filiz sohbetin ortasına denk geldiği için konuyu tamamen yanlış anlıyor. Zaten Tufan’ı da görmüyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

HOŞGELDİN FAKİRLİK

Minibollar yüzünden Filiz ve ailesi yeniden fakir hayatına dönüyor. Kiraz ve Fiko babalarına kırgınlıkları giderek büyüyor. Fikri onları da oyuna getiriyor. Zihni baba modeli olarak minibolları avutur. Hatta Zihni çocukları oyalamak için okul kermesinde onlara yardım etmeyi kabul ediyor. Bu sırada Fikri de bambaşka planlar yapıyor.

BARIŞ İLE FİLİZ SAVAŞI

Tülay, Tufan’a boşanma davası açıyor. Çiçek ile Ferda hastaneden çıkıyor. Filiz ile Barış’ın arasında ipler geriliyor. Filiz, Barış’a gördüklerini anlatmıyor ve aralarında bir iddialaşma başlıyor. Çiçek'le Ferda'nın da hastaneden taburcu olmasıyla nerede kalacakları ve onlara kimin bakacağı bile Filiz ile Barış için kavga sebebi oluyor. Filiz öfkesini içinde hapsedemiyor ve Barış’a evden gitmesini söylüyor. Barış’ın da geri adım atmaya niyeti yok. Eşyalarını alıp evden çıkıyor.

 

Son güncelleme: 09:03 - 01.05.2019