Bizim Hikaye 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Filiz için her şeyin sonu geliyor! (Bizim Hikaye 67. Son bölüm izle)

Bizim Hikaye 67. Son Bölümü ile FOX TV’de ekrana geldi. Bizim Hikaye son bölümde; Filiz'in yanlış anlaması Barış ile arasında uçurumlar açıyor. Elibollar, Fikri yüzünden yeniden fakir hayatına dönmüştür. Tülay, Tufan'a boşanma davası açar ve Çiçek ile Ferda taburcu olur. Ama Barış ile Filiz'in arasındaki çekişme daha da büyüyor. Sonunda Rahmet’le Deniz’in gördükleri Filiz için her şeyin sonu oluyor. Peki Bizim Hikaye 67. Son bölümde başka neler yaşandı? Bizim Hikaye 68. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Bizim Hikaye 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Filiz için her şeyin sonu geliyor! (Bizim Hikaye 67. Son bölüm izle)

BİZİM HİKAYE 68. BÖLÜM FRAGMANI GELDİ


Bizim Hikaye 67. Bölümü ile bu akşam seyirci karşına çıktı. Bizim Hikaye son bölümde; Filiz, Barış’tan duyduğu sözleri tamamen yanlış anlamlandırıyor ve ikili arasında büyük kavgalar çıkıyor. Barış, Filiz’in kardeşleri kadar onu da önemsemesini istiyor. Ama Filiz gördüğü manzaranın etkisinde ve Barış’ın canını okuyor. Bu sırada Tufan ve Çiçek de kendi dertlerine düşmüş, bu ikili kırgınlıklarla, kızgınlıklarla kendi başlarına uğraşmaya çalışıyor. Öfke giderek artıyor ve artık aşılmaz noktaya geliyor. Filiz, Barış’ın eşyalarını toplayıp onu evden kovuyor. İşte Bizim Hikaye 67. Son Bölümde yaşananlar ve 68. Yeni Bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 67. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barış hastanede Tufan ile dertleşiyor. Evliliğin zorluklarını anlatan Barış, Filiz’e yakalanıyor. Filiz kendini affettirmek için hastaneye geliyor. Barış’ın saatlerdir Neslihan’ın odasında olduğunu öğreniyor. Filiz odanın önüne geldiğinde kapının aralıklı olduğunu ve Barış’ın konuştuğunu duyuyor. Barış evlilikle ilgili çok kötü şeyler söylüyor. Filiz sohbetin ortasına denk geldiği için konuyu tamamen yanlış anlıyor. Zaten Tufan’ı da görmüyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

HOŞGELDİN FAKİRLİK

Minibollar yüzünden Filiz ve ailesi yeniden fakir hayatına dönüyor. Kiraz ve Fiko babalarına kırgınlıkları giderek büyüyor. Fikri onları da oyuna getiriyor. Zihni baba modeli olarak minibolları avutur. Hatta Zihni çocukları oyalamak için okul kermesinde onlara yardım etmeyi kabul ediyor. Bu sırada Fikri de bambaşka planlar yapıyor.

BARIŞ İLE FİLİZ SAVAŞI

Tülay, Tufan’a boşanma davası açıyor. Çiçek ile Ferda hastaneden çıkıyor. Filiz ile Barış’ın arasında ipler geriliyor. Filiz, Barış’a gördüklerini anlatmıyor ve aralarında bir iddialaşma başlıyor. Çiçek'le Ferda'nın da hastaneden taburcu olmasıyla nerede kalacakları ve onlara kimin bakacağı bile Filiz ile Barış için kavga sebebi oluyor. Filiz öfkesini içinde hapsedemiyor ve Barış’a evden gitmesini söylüyor. Barış’ın da geri adım atmaya niyeti yok. Eşyalarını alıp evden çıkıyor.