Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Filiz yeni bir fırtınanın ortasında (Bizim Hikaye 68. son bölüm izle)
Bizim Hikaye 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Filiz yeni bir fırtınanın ortasında (Bizim Hikaye 68. son bölüm izle)
Bizim Hikaye 68. son bölümünün ardından gözler yeni bölüm fragmanında. Bizim Hikaye son bölümde; Barış, Tufan'dan Filiz'in neye takıldığını öğreniyor. Zihni ona akıl veriyor ve Fiiz'in onun tepkilerini ölçtüğün söylüyor. Barış aldığı taktiklerle hemen eve dönüyor. Fikri yüzünden büyük hayal kırıklığı yaşayan Fiko ve Kiraz amcaları için güzel bir plan yapıyorlar. Ama bir anda her şey üst üste geliyor ve kabak yine Filiz'in başına patlıyor. Peki Bizim Hikaye 68. Son bölümde başka neler yaşandı? İşte Bizim Hikaye 69. Bölüm fragmanı ve son bölümden ayrıntılar...
Sozcu.com.tr
Magazin 2 Mayıs 2019 - 22:29

Bizim Hikaye 68. Bölümü ile bu akşam seyirci karşına çıktı. Bizim Hikaye son bölümde; Fikret’in sahte dernek vukuatından sonra Kiraz ve Fiko okuldan atılma tehlikesi ile karşı karşıya geliyor. Filiz kardeşleri için çırpınırken yardımına bir kez daha Barş koşuyor. Filiz’in ona neden soğuk davrandığını öğrenen Barış atağa geçiyor. Eve dönüp Filiz’i ikna etmeye çalışıyor. Bu sırada Fikri ve yeğeni de rahat durmuyor. Topladıkları paraları gömüyorlar ve aralarında sohbet ederken birileri onları duyuyor.  Bizim Hikaye 68. Son Bölümde yaşananlar ve 69. Yeni Bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 68. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fikri, sahte dernek kurup okulu dolandırmaya çalışıyor. Kermes kuruluyor, para toplanıyor. Sonra da toplanan paraları alarak yeğeni ile beraber kaçıyor. Ancak derneğin kurucusu Zihni ve bu nedenle polis onun peşinde düşüyor. Fiko ve Kiraz adeta dağılıyor.

BARIŞ HER ŞEYE RAĞMEN FİLİZ’İN YANINDA

Filiz ile Barış arasında adeta fırtınalar kopuyor. Filiz, Barış’ı görmezden gelirken Barış onunla konuşmaya çalışıyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan Barış öfkesi ile durumu daha da çıkmaza götürüyor. Barış’ın eşyalarını toplayan Filiz, kocasını evden kovuyor. Ama Fikri’nin hatası onları bir kez daha bir araya getiriyor. Minibollar okuldan atılabilir. Filiz okulda çok zor anlar geçiriyor. Barış gelip onu kurtarana kadar tüm eleştiri okları altında eziliyor. Filiz ve Barış çocukların okuldan atılmamalarını sağlamak için diğer velilere düzgün bir aile olduklarını ispatlamak için lokantada bir yemek düzenlemek zorunda kalıyor. Filiz, hala Barış’ın yüzüne bakmıyor. Ona karşı çok mesafeli davranıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

BARIŞ EVE DÖNÜYOR

Tufan sınırı geçmeden polise yakalanıyor. Eve dönmek zorunda kalıyor. Bu dönüş Barış’ın çok işine yarıyor. Çünkü Filiz’in neye takıldığını öğreniyor. Barış o an her şeyi anlıyor. Bu sırada Zihni’de Barış’a akıl vermeye başlıyor. Kadınların her şeyi erkekleri sınamak için yaptığını söyleyen Zihni, Barış’ın eve dönmesini sağlıyor. Zihni, Barış’a asla Filiz’den vazgeçmemesini söylüyor. Barış hiçbir şey olmamış gibi eve dönüyor ve ‘karıcığım’ diyerek Filiz’e sokuluyor. Bu sırada tüm bunlar olurken yaşananlardan dolayı kendini kötü hisseden Neslihan, Filiz'le konuşmaya karar veriyor.

FİKRİ’NİN BAŞI YİNE BELADA

Fiko ve Kiraz bir daha babalarının yüzüne bakmayacaklarını söylüyorlar. Fikri ve yeğeni parayı gömüyorlar. Ama konuşmaları yüzünden kötü adamlara yakalanıyorlar. Kaçırılan Fikri ve yeğeni paranın yerini söylemeden kilitli kaldıkları kafesten çıkamayacak gibi görünüyor. Ama işler bir anda tekrar karışıyor. Bu sırada çocukların ise amcalarına yaptıkları haksızlığı telafi etmek için güzel bir plan yapıyor. Ancak lokantada aksilikler art arda yaşanıyor. Filiz bir kez daha fırtınanın ortasında kalıyor.

Son güncelleme: 10:05 - 06.05.2019