Sözcü Plus Giriş

Bizim Hikaye 9. bölüm fragmanı yayında Bizim Hikaye 8. son bölüm izle!

Bizim Hikaye 9. bölüm fragmanı yayında! Son bölümün hemen ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. Son bölümde Hikmet, Esra’ya aşkını itiraf etme kararı alır. Hikmet abisinin karşı çıkmasına rağmen bir aşk mektubu yazdığı 8. bölümde Rahmet, Müjde sayesinde başkalarının yerine sınavlara girme işini abartıyor. Bizim Hikaye 8. bölüm izle

null
Güncellenme: 09:43, 06/11/2017
Bizim Hikaye 9. bölüm fragmanı yayında Bizim Hikaye 8. son bölüm izle!

Shameless uyarlaması yeni dizi Bizim Hikaye son bölümü ile nefes kesti. Sürprizlerle dolu Bizim Hikaye 8. bölümün ardından izleyiciler yeni bölümde ne olacağının ipuçlarını 9. bölüm fragmanı ile bulmak istiyor. Peki Bizim Hikaye 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Fikret, aileyi sevince boğacak bir başarıya imza atıyor. Fikri ise kendi gündemindedir. Karısı Şükran'ın İstanbul'da olduğunu öğrenir. Bizim Hikaye 8. bölümünü haberimizde bulunan link ile yayınlandığı anda izleyebilirsiniz. Beklenen Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı?

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ

Kiraz, ablasının önemseyen hiç kimse olmadığını düşünerek Barış'ın peşine düşer ve onun gizli bir hayatı olduğunu öğrenir. Yüzleşirler. Barış, Filiz'i çok sevdiğini, onunla gelecek hayalleri kurduğunu söyler, hatta bir de sürprizi vardır. Ancak Kiraz ikna olmaz, Barış'a ablasına gerçekleri anlatması için baskı yapmaya başlar. Öte yandan, Cemil'le Cenk de Barış'ı sıkıştırmaya başlar. Barış iki arada bir derede kalır.

Hikmet, Esra'ya aşkını itiraf etme kararı alır. Bundan Rahmet'e bahseder. Rahmet çok sinirlenir. Hikmet abisinin karşı çıkmasına rağmen bir aşk mektubu yazar ve Esra'nın mantosunun cebine bırakır. Bu mektup, Hikmet'le Rahmet'in başına acaba iş açacak mıdır? Aşağıda paylaştığımız linkten Bizim Hikaye son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz. 8. bölümün kısa bir süre sonra yayında olması bekleniyor.

BİZİM HİKAYE 8. BÖLÜM İZLE!

Rahmet, Müjde sayesinde başkalarının yerine sınavlara girme işini abartır. Bu kez üniversiteli bir öğrencinin yerine sınava girer. Büyük bir yakalanma korkusu yaşar. Sınavdaki başarısı profesörün dikkatini çeker. Profesör, Rahmet'in sahte işlerini ortaya çıkarabilecek midir?

Fikret, aileyi sevince boğacak bir başarıya imza atmış ve ilk basketbol maçına çıkmıştır. Filiz'in göğsü kabarır.

Fikri ise kendi gündemindedir. Karısı Şükran'ın İstanbul'da olduğunu öğrenir. Ele geçireceği bir para için Şükran'ın imzasına ihtiyacı vardır. Fakat karşılığında onun da bütün aileyi sarsacak bir isteği olacaktır. Şükran yıllar sonra eve geri döner. Çocuklar altüst olur, Fikri'nin dengesi iyice bozulur. Filiz ise kardeşlerini annesinden koruyabilmek için büyük bir mücadeleye girişmek zorunda kalır. Tabii bu çok zor bir sınavdır. Filiz acaba bu sınavın üstesinden gelebilecek midir?

 

BİZİM HİKAYE 9. BÖLÜM FRAGMANI

 

Bizim Hikaye dizisi konusu;

Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

Yayınlanma Tarihi:23:20,