Bizim Hikaye filminin oyuncuları kimler? İşte Bizim Hikaye’nin konusu…

Vizyona girdiği yılda oldukça yüksek başarı elde eden ve dönem filmi olma özelliğini taşıyan Bizim Hikaye filmi bu akşam izleyici ile buluşacak. Bizim Hikaye, 1980 darbesinin bıraktığı izleri anlatıyor. Ailesinin itibarını kurtarmak için çabalayan bir genç, yanlış zamanın ve yanlış davanın kurbanı olan eski bir aşık. Film, öte yandan yarınlardan bu günlere kadar gelmeyi başarabilmiş bir aşk hikayesini konu alıyor.

Bizim Hikaye filminin oyuncuları kimler? İşte Bizim Hikaye’nin konusu…

Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği Bizim Hikaye filminin başrollerini Cansel Elçin, Sera Tokdemir ve Naz Elmas paylaşıyor.

BİZİM HİKAYE FİLMİNİN KONUSU

Haksızlığa uğramış, ailesi, yuvası, geleceği elinden alınmış bir adam ile hayata karşı tek başına mücadele etmek zorunda kalan, çocuklarıyla bu koca dünyada bir başına kalmış bir kadının öyküsünü perdeye taşıyor Bizim Hikaye. Başka kimler yok ki bu öyküde: ailesinin itibarını kurtarmak için çabalayan bir genç, yanlış zamanın ve yanlış davanın kurbanı olan eski bir aşık… Yarınlardan bu günlere kadar gelmeyi başarabilmiş bir aşk hikayesi. 80 darbesinde gururu, itibarı zedelenen, inancı ve düşüncesi ne olursa olsun haksız yere hüküm giyen insanların, darbe sonrasında hayata tutunma çabalarını perdeye taşıyan film; o günlerden bu günlere kadar uzanan bir mücadeleyi, hiç bir şekilde bağlarını kopartmayan fedakar bir aile aracılığıyla bizlere aktarıyor.


Loading...