Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye neden yok? Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Bizim Hikaye neden yok? Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Dizi severlere kötü haber! Bizim Hikaye 24. yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. FOX TV, yayın akışında Bizim Hikaye dizisinin tekrar bölümüne yer verdi. FOX TV konuya ilişkin açıklama yaptı. İşte Bizim Hikaye dizisi ile ilgili ayrıntılar...
Magazin 1 Mart 2018 - 20:34

Bizim Hikaye yeni bölüm neden yok?Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümünü bekleyenlere kötü haber. FOX TV, resmi Twitter hesabından Bizim Hikaye dizisinin tekrar bölümünün yayınlanacağını duyurdu. Peki Bizim Hikaye 24. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Bizim Hikaye dizisi ile ilgili son gelişmeler…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Barış’ı hastanede bir kadınla samimi şekilde yakalayan Filiz adeta çıldırıyor ve Barış’a Seni asla affetmeyeceğim diyerek hastaneden uzaklaşıyor. Bu sahne yeni bölümün heyecanı ile ilgili bilgi de veriyor.

Bizim Hikaye 24. yeni bölümün önümüzdeki hafta Perşembe akşamı yayınlanacağı tahmin ediliyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Böbreği çalınan Fikri’nin durumu git gide kötüleşmektedir. Bu durumdan sorumlu Yeliz ise Filiz’in öfkesine maruz kalır. Yeliz durumdan haberi yokmuş gibi görünmeye çalışsa da Filiz onu hayatlarından çıkarmakta kararlıdır.

Organ mafyasına bulaşan Yeliz, işlediği bu suç sebebiyle hapse girme tehlikesiyle yüz yüzedir. Elibollar’ın da güvenini kaybeden Yeliz, çareyi Cemil ile bir anlaşma yapmakta bulur. Acaba Yeliz bu işten sıyrılabilecek midir?

Filiz, hala o yokmuş gibi davranan Barış’la konuşmanın yollarını aramaktadır. Filiz’i hayatından çıkarmakta kararlı olan Barış sadece Filiz’de değil, ailenin geri kalanına da benzer davranışlar sergiler. Fakat Fikri’nin durumunun kötüye gitmesi Barış’ın aileden kopmasına engel olur. Filiz’in aklının hala Barış’ta olduğunu anlayan Cemil ise Yeliz’in teklifini kabul ederek bir kez daha mesleğini tehlikeye atar. Filiz’i elde etmek için büyük riskler alan Cemil sonunda aşkına karşılık bulabilecek midir?

Esra ile kaçma planları yapan Hikmet inadı bırakmaz. Ailesini karşısına alan Hikmet, Esra’yı da zor durumda bırakır. Esra ise karmaşık duygular içerisindedir. Acaba Hikmet bu imkânsız aşktan vazgeçecek midir?

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE