Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman başlayacak? Bizim Hikaye yeni bölüm bu akşam var mı?
Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman başlayacak? Bizim Hikaye yeni bölüm bu akşam var mı?
Bizim Hikaye dizisinin yayınlanan son bölümünde tam Filiz ile Barış evlenmişken onları üzecek yeni gelişmeler yaşanmıştı. Dizide Filiz babası ve kardeşlerinin başına açtığı birçok sorunla baş etmeye çalışıyor. Bizim Hikaye, dizisinin yeni bölümleri iki haftadır yayınlanmıyor. Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte sorunun yanıtı ve daha fazlası...
Magazin 10 Ocak 2019 - 18:18

Bizim Hikaye dizisi her Perşembe FOX TV ekranlarına yeni bölümleriyle geliyor. Yabancı bir diziden uyarlanan dizinin başrollerinde Burak Deniz ve Hazal Kaya yer alıyor. Her bölümde Elibollar ailesinin çeşitli maceralarına yer veren dizinin geçen hafta ve bu akşam yeni bölümleri yayınlanmayınca diziseverler merak etmeye başladı. Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman başlayacak? İşte Bizim Hikaye hakkında bilinmesi gereken her şey…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Bizim Hikaye 27 Aralık’ta yayınlanan son bölümünün ardından yeni yıl arası vereceğinin duyurusunu yaptı. Duyuruda “Bizim Hikaye'ye ufak bir yeni yıl arası veriyoruz. Elibollar'ın maceraları çok yakında FOX'ta kaldığı yerden devam edecek!” denildi. Bizim Hikaye’nin perşembe akşamları yayınını devam etmesi bekleniyor, yeni bölümü 24 Ocak’ta ekranda olacak.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ

Barış, Nihal yüzünden korkunç bir kaza geçiriyor. Tufan eve telaşla gelip Filiz'e hemen gitmeleri gerektiğini söylüyor. Tülay'ın ısrarından sonar Tufan sorunu kökten çözdüklerini söylüyor. Tufan, Filiz'e Adli Tıp'a gidip Barış'I teşhis etmesini söylüyor. Barış'ın ölmediğini söylüyor. Filiz ne olduğunu anlamıyor. Tufan Barış'I Nihal'in gözünde öldürdüklerini anlatıyor.

filiz

Nihal polise ifade veriyor. Polis Barış'ın kontrolünü kaybetmek için bir sebebi olup olmadığını soruyor. Nihal, Barış'la tatil planı yaptıklarını söylüyor. O sırada Filiz gelip Barış'ın eşi olduğunu söylüyor. Polisin de kafası karışıyor. Filiz evlilik cüzdanını verip gerçekleri haykırıyor. Filiz ile nihal birbirine giriyor. Nihal Barış'ın gerçekten öldüğünü sanıyor. ‘Bir de utanmadan Barış benim yanıma gelirken öldü senin yanına gelirken değil' diyor. Nihal çıkışta bir kez daha kendini kaybediyor. Barış'ın arkasından dövünüyor. Filiz de polise ölenin Barış olduğunu söylüyor.

Barış ile Filiz yüzyüze geliyor. Filiz çok kızgın. Her şeyi anlıyor ama oğlunun babasız mı kalacağını soruyor. Barış oğlunu babasız bırakanın Nihal olduğunu söylüyor. Nihal'in ABD'ye gidince bir arkadaşının gözünün onların üzerinde olacağını söylüyor. Barış işi ve kimlik sorununu çözeceğini anlatıyor. Nihal'in gitmesini bekleyeceğini sonar tek tek çözeceğini söylüyor. Filiz evliliğinin ilk gününde yaşadığı bu olaydan çok hırpalanıyor.

Son güncelleme: 18:47 - 10.01.2019