Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye yeni bölüm 2. fragman: Filiz’den Barış’ı şaşırtan hareket! (Bizim Hikaye 56. bölüm fragmanı izle)
Bizim Hikaye 56. yeni bölümden 2 yeni fragman yayınlandı. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında; Filiz sigorta hakkındaki fikrini değiştiriyor. Barış endişeleniyor. O parası almasını istemiyor, çünkü dolandırıcı olarak suçlanmaktan korkuyor. Filiz aynı babası gibi davranıyor ve eski Filiz olmaktan sıkıldığını söylüyor. İşte Bizim Hikaye 56. yeni bölüm fragmanları...
Magazin 3 Şubat 2019 - 11:31

BİZİM HİKAYE 56. BÖLÜM FRAGMANI


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 55. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barış ile Filiz randevu olayı yüzünden tartışıyor. Filiz, Barış'ın başını belaya sokmasını istemiyor. Filiz işine dönüyor ve Barış'ın arkadan çıkmasını istiyor. Ama Barış rahat durmuyor. Kerem'i arıyor ve resepsiyona çağırıyor. Nihal de Kerem ile beraber ve Barış'ın burada olduğunu bildiğini söylüyor. Kerem ‘yok' dese de Nihal hissediyorum diyor. Kerem'in biri ile konuştuğunu duyan Barış, Kerem'in sevgilisi olduğuna ikna oluyor.

NİHAL VAZGEÇMİYOR

Tufan telaşla otele geliyor ve Barış'ın dışarı çıktığını söylüyor. Kerem ikisinin fotoğrafını çekiyor. Ama Tufan patronun gelişi ile otelden çıkıyor ve Barış'ı da buluyor. Kerem yukarı çıktığında Tufan'ın fotoğrafını gösteriyor. Kerem, Barış'ın olmadığını ısrarla söylese de Nihal vazgeçmiyor ve yeni bir plan yapıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

HİKMET ÇOCUK KAÇIRIYOR

Hikmet kendini iyice kaybediyor. İşaretler gördüğünü söylüyor kendi kendine. Bir çocuk kaçırıyor. Cemil de karakola gelen bebeğin annesinden Hikmet'in yaptığını öğreniyor. Ve Çiçek'i arayıp karakola gelmesini istiyor. Kadını ikna etmek istiyorlar. Rahmet de karakola gidiyor. Bebeği kaçırılan kadın Rahmet'e saldırıyor. Çiçek'le kadını ikna etmeye çalışıyorlar. Rahmet, Hikmet'i bulmaya gidiyor. Hikmet ise o sırada çocukla baş etmeye çalışıyor.

FİKRET İSTEMEDEN HAYIR İŞLERSE

Fikret ve sevgilisi sarhoş şekilde uyanıyor. Melek'in arabasının parasını sigortadan alacaklarını hatırlıyorlar. Ve hemen sigorta şirketine gidiyorlar. Ancak gittiklerinde parayı bir gün önce aldıklarını öğreniyorlar. Sonra da dün gece ne yaptıklarını araştırmaya başlıyorlar. Araştırmalar sonunda da tüm parayı bağışladıklarını öğreniyorlar.
bizim-hikaye

MERVE, NİHAL'İN YANINDA

Nihal otelden çıkarken Filiz'i izliyor. Filiz'in normal tavırlar sergilediğini bu nedenle Barış'ın ölmediğini söylüyor. Sonra da yıkılmış şekilde eve gidiyor. Merve evde onu görünce moralini düzeltmek istiyor ama başarılı olamıyor.
bizim2

MERVE HER ŞEYİ DUYUYOR

Barış, Merve'den kurtulmak istiyor. Filiz'den DNA testi yaptırmak istiyor. Ancak Barış ile Filiz Merve hakkında konuşurken Merve onları duyuyor. Ve hemen intikam için harekete geçiyor

Son güncelleme: 08:28 - 04.02.2019