Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bizim Hikaye bu akşam var mı? (FOX TV yayın akışı)

FOX TV'nin her Perşembe yeni bölümleri yayınlanan dizisi Bizim Hikaye bu akşam yok. Kanalın yayın akışında 20.00'de Git Başımdan isimli bir filme yer verilmiş. Yılbaşı tatili nedeniyle yeni bölümleri yayınlanmayan dizinin yeni bölüm tarihi merak ediliyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Bizim Hikaye hakkında merak edilen bütün ayrıntılar...

Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bizim Hikaye bu akşam var mı? (FOX TV yayın akışı)

Bizim Hikaye dizisinin başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz yer alıyor. Dizinin yapım ekibi yeni bölümün tarihi ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bizim Hikaye'ye ufak bir yeni yıl arası veriyoruz. Elibollar'ın maceraları çok yakında FOX'ta kaldığı yerden devam edecek!”. Bizim Hikaye’nin yeni bölümlerinin 24 Ocak Perşembe akşamı yayınlanması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

FOX YAYIN AKIŞI

fox

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜMDE NELER BEKLENİYOR?

Barış ölüm yalanı ile Nihal’i kendinden ve sevdiklerinden uzaklaştırmayı başardığını sanıyor. Barış ve Nihal evililiği düşe kalkada olsa rayına oturuyor. Barış tam rahat rahat ortalıklarda gezerken kapıya hiç istenmeyen bir isim geliyor. Eğer bu isim Nihal ise Barış’ın bundan sonra işi çok zor. Ayrıca Tufan kahvehanesinin işletmesini Çiçek’e emanet ediyor. Çiçek’in bu işin altından nasıl kalkacağı merak ediliyor. Rahmet, Ali Hoca’dan yeni bir soru alıyor. Ali Hoca ona ‘sıradan bir matematikçi mi olacaksın yoksa kendi sınırlarını kendin mi vereceksin karar ver’ diyor. Rahmet Ali Hoca’nın verdiği soruyu çözebilecek mi?

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 53 BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barış, Nihal yüzünden korkunç bir kaza geçiriyor. Tufan eve telaşla gelip Filiz'e hemen gitmeleri gerektiğini söylüyor. Tülay'ın ısrarından sonar Tufan sorunu kökten çözdüklerini söylüyor. Tufan, Filiz'e Adli Tıp'a gidip Barış'I teşhis etmesini söylüyor. Barış'ın ölmediğini söylüyor. Filiz ne olduğunu anlamıyor. Tufan Barış'I Nihal'in gözünde öldürdüklerini anlatıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

NİHAL İLE FİLİZ BİRBİRİNE GİRİYOR

Nihal polise ifade veriyor. Polis Barış'ın kontrolünü kaybetmek için bir sebebi olup olmadığını soruyor. Nihal, Barış'la tatil planı yaptıklarını söylüyor. O sırada Filiz gelip Barış'ın eşi olduğunu söylüyor. Polisin de kafası karışıyor. Filiz evlilik cüzdanını verip gerçekleri haykırıyor. Filiz ile nihal birbirine giriyor. Nihal Barış'ın gerçekten öldüğünü sanıyor. ‘Bir de utanmadan Barış benim yanıma gelirken öldü senin yanına gelirken değil' diyor. Nihal çıkışta bir kez daha kendini kaybediyor. Barış'ın arkasından dövünüyor. Filiz de polise ölenin Barış olduğunu söylüyor.

bizim-hikaye

FİLİZ, BARIŞ'A HESAP SORUYOR

Barış ile Filiz yüzyüze geliyor. Filiz çok kızgın. Her şeyi anlıyor ama oğlunun babasız mı kalacağını soruyor. Barış oğlunu babasız bırakanın Nihal olduğunu söylüyor. Nihal'in ABD'ye gidince bir arkadaşının gözünün onların üzerinde olacağını söylüyor. Barış işi ve kimlik sorununu çözeceğini anlatıyor. Nihal'in gitmesini bekleyeceğini sonar tek tek çözeceğini söylüyor. Filiz evliliğinin ilk gününde yaşadığı bu olaydan çok hırpalanıyor

Tülay telaşla evde bir haber bekliyor. Tüm ev halkı da geliyor. Kapı çalıyor ve Cemil geliyor. Ev halkına kazadan söz ediyor. Sonra da ‘başımız sağolsun' diyerek büyük bir yıkım yaşatıyor. Herkes Barış'ın öldüğünü zannediyor. Fikret bile dağılıyor. Tülay telaşla Tufan'I arıyor. Ağlayarak Cemil'I anlattıklarını anlatıyor. Tufan afallıyor ‘sonra arayacağım' diyerek telefonu kapatıyor. Filiz evdekilere gerçeği anlatmak istiyor ama Barış bir gün daha beklemesini istiyor. Filiz ve Tufan eve gidip ölüm haberinin yalan olduğunu anlatıyor.