Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Filiz çocukları alabilecek mi? Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman?
Filiz çocukları alabilecek mi? Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman?
Bizim Hikaye yeni bölüm bu akşam var mı? Fox TV'nin yayın akışında dizinin yeni bölümü yerine eski bölümün yayınlanacağını gören izleyiciler Bizim Hikaye yeni bölüm neden yok? diye soruyor. Bizim Hikaye 17. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Bizim Hikaye yeni bölüm yayın tarihi ve 17. bölüm fragmanı...
Magazin 4 Ocak 2018 - 17:44

Bizim Hikaye hayranlarına kötü haber! Bizim Hikaye 17. yeni bölüm neden yok? Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü yerine bu akşam eski bölümü yayınlanacak. Dizinin hayranları Bizim Hikaye yeni bölüm neden yok? sorusunun cevabını merak ediyor. Son bölümü izleyicilerden tam not alan Bizim Hikaye yabancı bir diziden uyarlanmıştı. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Bizim Hikaye 17. yeni bölüm fragmanı ne zaman? İşte Bizim Hikaye dizisi hakkında merak edilenler…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü 11 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak. Dizinin yılbaşı tatili nedeniyle yayınlanmadığı tahmin ediliyor. Öte yandan Bizim Hikaye 17. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ

Cemil'e evlenme teklif eden Filiz, kardeşlerini geri almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Hayalleri gerçek olan Cemil ise bu evliliğin hayata geçmesi için elinden geleni yapacaktır. Tülay ise bu zor kararı vermeden önce iyice düşünmesi konusunda Filiz'e ısrar eder.

Filiz kardeşlerini alabilmek için hayatını düzene sokmaya çalışır. Düzenli bir iş ve sigorta bulmanın yanı sıra Fikri'yi de çocukların velayetini bırakmaya ikna etmek zorundadır. Fakat Fikri'nin her zamanki vurdumduymazlığı ve çıkarcılığı işleri zora sokar.

Çocukların alındığını son anda öğrenen Barış mahalleye döner ve Filiz'e yardım etmek ister. Ne var ki Filiz neden gittiğini bir türlü anlatamayan Barış'ı kolay affedecek gibi görünmemektedir.

Filiz ailesini tekrar bir araya getirmek için dönüşü olmayan bir yola mı girecek, yoksa Barış'ın çabalarına daha fazla kayıtsız kalmayıp başka bir çare mi bulacaktır?

Fikret'in yuvadaki çocuklarla yaşadığı sorunlar git gide büyürken, Kiraz'ın da yuvaya alışmayı reddetmesi ve sürekli İsmet'in yanında olmaya çalışması öğretmenlerini tedirgin etmektedir.

Hikmet ise kardeşlerine sahip çıkmaya çalışırken bir yandan da hayatına yeni giren Muazzez'le yakınlaşır.

Son güncelleme: 18:54 - 04.01.2018