Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye dizisi bu akşam var mı? 54. yeni bölüm ne zaman?
Bizim Hikaye dizisi bu akşam var mı? 54. yeni bölüm ne zaman?
Bizim Hikaye geçtiğimiz hafta 53. bölümü ile nefesleri kesti. Yayınlanan son bölümde Barış büyük bir yalan söyledi ve yakalanması onun ve Filiz'in hayatını mahvedebilir. İşte bu heyecan dolu bölümün ardından Bizim Hikaye yeni yıl arası verdi. Peki Bizim Hikaye 54. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte yeni bölümde cevap beklenen sorular...
Magazin 3 Ocak 2019 - 10:29

Bizim Hikaye FOX TV’nin bu haftaki yayın akışında yok. Perşembe akşamı Bizim Hikaye yerine Hadi Be Oğlum filmi yayınlanacak. Bizim Hikaye yeni bölümüne dair merak ettiklerinizi derledik… İşte izleyicilerin en çok merak ettiği sorulara yanıtlar…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Perşembe akşamları yayınlanan Bizim Hikaye 27 Aralık’ta yayınlanan son bölümünün ardından yeni yıl arası vereceğinin duyurusunu yaptı. Duyuruda
“Bizim Hikaye'ye ufak bir yeni yıl arası veriyoruz. Elibollar'ın maceraları çok yakında FOX'ta kaldığı yerden devam edecek!” denildi. Bizim Hikaye’nin perşembe akşamları yayınını devam etmesi bekleniyor, söylentilere göre de yeni bölümü 24 Ocak’ta ekranda olacak. Dizinin yayına gelmeden bir hafta önce fragman yayınlaması da bekleniyor.

BİZİM HİKAYE YENİ FRAGMAN SAYFASI

bizim-hikaye-izle

Bizim Hikaye son bölümde duygu dolu sahneler yaşandı.

YENİ OYUNCU KATILDI

Bizim Hikaye'nin oyuncu kadrosuna geçen bölümünde yeni bir oyuncu katıldı. Şebnem Köstem Bizim Hikaye’de artık Meral karakterine hayat veriyor.

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜMDE NELER BEKLENİYOR?

Barış ölüm yalanı ile Nihal’i kendinden ve sevdiklerinden uzaklaştırmayı başardığını sanıyor. Barış ve Nihal evililiği düşe kalkada olsa rayına oturuyor. Barış tam rahat rahat ortalıklarda gezerken kapıya hiç istenmeyen bir isim geliyor. Eğer bu isim Nihal ise Barış’ın bundan sonra işi çok zor. Ayrıca Tufan kahvehanesinin işletmesini Çiçek’e emanet ediyor. Çiçek’in bu işin altından nasıl kalkacağı merak ediliyor. Rahmet, Ali Hoca’dan yeni bir soru alıyor. Ali Hoca ona ‘sıradan bir matematikçi mi olacaksın yoksa kendi sınırlarını kendin mi vereceksin karar ver’ diyor. Rahmet Ali Hoca’nın verdiği soruyu çözebilecek mi?

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 53 BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barış, Nihal yüzünden korkunç bir kaza geçiriyor. Tufan eve telaşla gelip Filiz'e hemen gitmeleri gerektiğini söylüyor. Tülay'ın ısrarından sonar Tufan sorunu kökten çözdüklerini söylüyor. Tufan, Filiz'e Adli Tıp'a gidip Barış'I teşhis etmesini söylüyor. Barış'ın ölmediğini söylüyor. Filiz ne olduğunu anlamıyor. Tufan Barış'I Nihal'in gözünde öldürdüklerini anlatıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

NİHAL İLE FİLİZ BİRBİRİNE GİRİYOR

Nihal polise ifade veriyor. Polis Barış'ın kontrolünü kaybetmek için bir sebebi olup olmadığını soruyor. Nihal, Barış'la tatil planı yaptıklarını söylüyor. O sırada Filiz gelip Barış'ın eşi olduğunu söylüyor. Polisin de kafası karışıyor. Filiz evlilik cüzdanını verip gerçekleri haykırıyor. Filiz ile nihal birbirine giriyor. Nihal Barış'ın gerçekten öldüğünü sanıyor. ‘Bir de utanmadan Barış benim yanıma gelirken öldü senin yanına gelirken değil' diyor. Nihal çıkışta bir kez daha kendini kaybediyor. Barış'ın arkasından dövünüyor. Filiz de polise ölenin Barış olduğunu söylüyor.

FİLİZ, BARIŞ'A HESAP SORUYOR

Barış ile Filiz yüzyüze geliyor. Filiz çok kızgın. Her şeyi anlıyor ama oğlunun babasız mı kalacağını soruyor. Barış oğlunu babasız bırakanın Nihal olduğunu söylüyor. Nihal'in ABD'ye gidince bir arkadaşının gözünün onların üzerinde olacağını söylüyor. Barış işi ve kimlik sorununu çözeceğini anlatıyor. Nihal'in gitmesini bekleyeceğini sonar tek tek çözeceğini söylüyor. Filiz evliliğinin ilk gününde yaşadığı bu olaydan çok hırpalanıyor

‘BAŞIMIZ SAĞOLSUN'

Tülay telaşla evde bir haber bekliyor. Tüm ev halkı da geliyor. Kapı çalıyor ve Cemil geliyor. Ev halkına kazadan söz ediyor. Sonra da ‘başımız sağolsun' diyerek büyük bir yıkım yaşatıyor. Herkes Barış'ın öldüğünü zannediyor. Fikret bile dağılıyor. Tülay telaşla Tufan'I arıyor. Ağlayarak Cemil'I anlattıklarını anlatıyor. Tufan afallıyor ‘sonra arayacağım' diyerek telefonu kapatıyor. Filiz evdekilere gerçeği anlatmak istiyor ama Barış bir gün daha beklemesini istiyor. Filiz ve Tufan eve gidip ölüm haberinin yalan olduğunu anlatıyor.

Son güncelleme: 09:37 - 26.02.2019