Bodrum Antik Tiyatro’da Candan Erçetin rüzgarı

Ünlü sanatçı Candan Erçetin, açık havada konser hasretine Bodrum Antik Tiyatro’da son verdi.

Bodrum Antik Tiyatro’da Candan Erçetin rüzgarı

Sevilen sanatçı Candan Erçetin Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Antik Tiyatro'da sahne aldı. Konserin açılışını ”Parçalandım” şarkısı ile yapan güzel sanatçı, şarkı sonunda ”Son iki konserimizden biri, 1 yıl önce yine Bodrum’daydı. Ve bu süre içinde biz de parça parça olup dağıldık.

Bu yüzden geceye ‘Parçalandım' şarkısı ile başlamak istedik. Aslına bakarsanız bütün ülke ve dünya aynı ruh halini paylaştık. Geçen yılı hatırlayın, henüz aşı yoktu, daha ürkek bir hal içerisindeydik. Sizlere üzüntülü anları yeniden hatırlatmak istemiyorum. Kayıplarımız oldu, yitirdiklerimiz oldu. Lakin hayat devam ediyor. Elimizden geldiğince tamir edeceğiz elbet” diyerek “Kırık Kalpler Durağı”nı seslendirdi.


GELENEK BOZULMADI

Konserinin ilk bölümünde siyah bir sahne kıyafeti tercih eden güzel sanatçı Candan Erçetin, konserinin ikinci bölümünde ise turuncu renkli bir kıyafet tercih etti. Geleneği bozmayarak muhteşem gecenin ikinci bölümünü çıplak ayakla tamamlayan Erçetin, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile büyük alkış aldı.

Pandemi'nin hemen öncesinde müzikseverlerle buluşturduğu ”İyi Ki” şarkısının kendileri için bu dönemin hatırası olarak kaldığını da ifade eden başarılı sanatçı ”Artık canı gönülden İyi ki demek istiyoruz. Umarım bundan sonra geçireceğimiz tüm zamanlar bol müzikli, sağlıklı ve afiyetli olur.” sözlerinden sonra bu özel eseri Bodrumlu müzikseverler için seslendirdi.

2 saat 20 dakika süren konserini Balkan ezgileri ile noktalayan Candan Erçetin, seyircilerin alkış ve tezahüratları eşliğinde sahneye geri dönerek Bodrum Antik Tiyatro’da iz bırakan bir finale imza attı.


Candan Erçetin'den aşı uyarısı: İhmal etmeyin, ertelemeyin İlginizi Çekebilir Candan Erçetin'den aşı uyarısı: İhmal etmeyin, ertelemeyin

Yıldız Tilbe ve Duman konserlerine yoğun ilgi İlginizi Çekebilir Yıldız Tilbe ve Duman konserlerine yoğun ilgi
Loading...