Bodrum sezonu hareketlendi

Turiste hasret kalan Bodrum’un yaz sezonu nihayet hareketlenmeye başladı.

Bodrum sezonu hareketlendi

Turiste hasret kalan Bodrum'un yaz sezonu nihayet hareketlenmeye başladı. Tatil yapan ünlüler hafta sonunu deniz ve güneşin tadını çıkararak geçirirken akşamları da Bodrum gecelerini renklendirdiler.

33

Hırsızları mı düşünüyor?

GEÇEN hafta Cihangir'deki evine giren hırsızlar Ghade Şakir'in mücevherleriyle birlikte sırra kadem basmıştı. Yüklü miktarda ziynet eşyası çalınan Ghade Şakir, Türkbükü açıklarındaki teknesinde kızı Dina Topbaş ve arkadaşlarıyla birlikte tatil yaparken görüntülendi. Oldukça durgun ve düşünceli görünen Ghade Hanım teknenin arkasında dinlenirken Dina Topbaş ve arkadaşları güneşlenerek sohbet ettiler.

21

Denizlerin de kaptanı

FENERBAHÇE'nin kalecisi Volkan Demirel Bodrum'da tatil yapıyor. Önceki gün Türkbükü'nde görüntülediğimiz Volkan Demirel küçük bir tekneyle açılıp Gölköy sahillerinde tur attı. Görüntülendiğini fark eden Demirel, ustaca manevralar sergileyerek başarılı bir kaptan olduğunu kanıtladı.

30

Müzikli geceler

TÜRKBÜKÜ 5 Oda Otel'in işletmecisi Ali Sayar, müzikli gecelere başladı. DJ performansıyla herkesin beğenisini kazanan Ali Sayar, önceki gün ünlü misafirlerini ağırladı. Metin ve Hülya Aşık, Eda Aşık, Alpay ve Gaya Başaran gibi ünlü misafirlerini ağırlayan Ali Sayar konuklarıyla yakından ilgilendi.

37

Tatile başladı

Galatasaray'dan Bursaspor'a kiralık giden ünlü futbolcu Sercan Yıldırım sezonu kapatarak soluğu Ege'nin incisi Bodrum'da aldı. Bursaspor'la dört yıllık mukavele imzalayan Yıldırım, Hande Yener'in sahibi olduğu Sebastian Beach'te Yener'in oğlu Çağın Kulaçoğlu'yla birlikte deniz keyfi yaptı.

32

Forma girdi

FENERBAHÇE Spor Kulübü'nün eski başkanlarından Metin Aşık'ın kızı Eda Aşık son haliyle görenleri şaşırtıyor. Bir süredir dikkatli bir şekilde zayıflayan Eda Aşık'ı verdiği kilolar yüzünden tanımakta zorlandık.

Loading...