Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Börü 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 1. bölüm izle
Börü 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 1. bölüm izle
Star TV'nin merakla beklenen dizisi Börü, daha yayınlanmadan ses getirmişti. Geçtiğimiz günlerde birinci bölümü yayınlanan Börü dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı geldi. Dizi severlerin merakla beklediği yeni bölümden ipuçları içeren ikinci bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. İşte Börü yeni fragman ve son bölüm özeti...
Magazin 2 Mart 2018 - 20:21

Börü, 2. yeni bölümü Kar Gibi Beyaz ile Çarşamba 20.00’da Star’da ekranlara gelecek. Börü dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 6 bölümden oluşan dizinin her bölümü sinema tadında. Börü'nün oyuncu kadrosunda, izleyicinin Dağ film serisinden tanıdığı pek çok isim var. Aralarında, Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Ozan Ağaç, Bedii Akın, Gürol Tonbul, Tan Altay, Melis Hacic gibi isimlerin bulunduğu oyuncuların her biri, Polis Özel Harekat'ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu Börü timinin üyelerine hayat veriyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Polis Özel Harekat’ın en seçkin taarruz timlerinden biri olan 34 50 telsiz kodlu Börü’nün öyküsü 2014 senesi sonbaharında Diyarbakır’da başlıyor. Efkarlarıyla, kahramanlıklarıyla ve vatan uğruna perişan etmeye hazır yaşamlarıyla Börü, kendi dertlerine rağmen asla pes etmeyenlerin öyküsü. Gizemli, akademi birincisi bir çaylağın time girişiyle, Türkiye’nin en tehlikeli dönemlerinden birine girdiği senede, Börü ancak kenetlenerek ayakta kalabilecektir.

 

BÖRÜ SON BÖLÜM İZLE

BÖRÜ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Dağ film serisine imza atan Alper Çağlar/Çağlararts ile Doruk Acar/Insignia ortaklığının, Star Yapım ile yeni ortaklığıyla hayata geçecek olan Börü merakla bekleniyor.

2014 baharında Türkiye. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönem. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. Börü, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor.