Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Börü 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü ilk bölüm izle
Börü 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü ilk bölüm izle
Star TV'de bu akşam ilk bölümü yayınlanan Börü dizisinin ikinci bölümü şimdiden merak ediliyor. Toplam 6 bölüm yayınlanacak olan dizide Türkiye Cumhuriyeti'nin yakın tarihi ele alınıyor. Peki Börü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Börü dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 28 Şubat 2018 - 23:19

Börü dizisinin sinema tadındaki birinci bölümü ekranlara geldi. Börü’nün oyuncu kadrosunda, izleyicinin Dağ film serisinden tanıdığı pek çok isim var. Aralarında, Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Ozan Ağaç, Bedii Akın, Gürol Tonbul, Tan Altay, Melis Hacic gibi isimlerin bulunduğu oyuncuların her biri, Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu Börü timinin üyelerine hayat veriyor. Dizi severler Börü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? diye soruyor. İşte Börü son bölüm özeti…

BÖRÜ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Polis Özel Harekat'ın en seçkin taarruz timlerinden biri olan 34 50 telsiz kodlu Börü'nün öyküsü 2014 senesi sonbaharında Diyarbakır'da başlıyor. Efkarlarıyla, kahramanlıklarıyla ve vatan uğruna perişan etmeye hazır yaşamlarıyla Börü, kendi dertlerine rağmen asla pes etmeyenlerin öyküsü. Gizemli, akademi birincisi bir çaylağın time girişiyle, Türkiye'nin en tehlikeli dönemlerinden birine girdiği senede, Börü ancak kenetlenerek ayakta kalabilecektir.

 

BÖRÜ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Dağ film serisine imza atan Alper Çağlar/Çağlararts ile Doruk Acar/Insignia ortaklığının, Star Yapım ile yeni ortaklığıyla hayata geçecek olan Börü merakla bekleniyor.

2014 baharında Türkiye. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönem. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. Börü, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor.

BÖRÜ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 20:22 - 02.03.2018