Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Börü 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 2. son bölüm izle
Börü 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 2. son bölüm izle
Star TV'nin yeni dizisi Börü 2. bölümü ile ekranlara geldi. Sinema tadında çekilen Börü dizisi yalnızca 6 bölüm yayınlanacak. Dizi severler Börü 3. yeni bölümde neler olacağını merak ediyor ve soruyor: Börü yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Börü dizisi hakkında bilinmesi gerekenler...
Magazin 7 Mart 2018 - 23:37

Börü 2. bölümde time yeni katılan Kaya ikinci ailesi Börü’ye güvenmek zorunda olduğunu anlar. Börü dizisi sinema tadında çekilmesi, konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Dizi tutkunları internet üzerinden Börü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını araştırıyor. İşte ayrıntılar…

BÖRÜ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


İlk bölümden 3 ay sonra, 2015 senesinde devam eden BÖRÜ Bölüm 2 “Kar Gibi Beyaz” öyküsü, JÖH ve PÖH timlerinin Mardin’in kırsalında “Bahoz” kod adlı bir terörist elebaşını naklederken başlıyor. Zırhlı konvoyun başına gelecekler, timdeki herkesi feci bir tehlikeye atmak üzeredir.

Kendilerini yetiştirenlere yapılan sinsi komplolara aldırmadan mermi yağmurunun altında görevlerine devam eden BÖRÜ, ne olursa olsun elebaşının naklini başarmak zorundadır.

Time yeni katılan çömez Kaya ise acılarını timden saklamakta ısrarcı olmasına rağmen, hayatını emanet ettiği kardeşlerine güvenmeyi öğrenmek zorunda olduğunu anlamaya başlar. BÖRÜ, onun da ikinci ailesidir.

BÖRÜ FRAGMAN
BÖRÜ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:43 - 19.03.2018