Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Börü 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 3. son bölüm izle
Börü 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 3. son bölüm izle
Türkiye Cumhuriyeti'nin yakın tarihini ele alan Börü dizisi 6 bölümlük bir mini dizi... Her bölümü sinema tadında çekilen dizinin yeni bölümde neler olacağı merak konusu... Peki Börü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Börü dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 14 Mart 2018 - 23:51

Börü 3. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönemi anlatan Börü’nün son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili ayrıntılar haberimizde…

BÖRÜ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


2015 Ağustos, Börü savcılık tarafından idari tedbir konulduğu için mecburen ikiye bölünmüştür. Yarısı Sur’da Özel Kuvvetler ve JÖH ile operasyonda Öz Yönetim ilan eden hainlere karşı, diğer yarısı ise İstanbul’da açığa alınmış durumda sorgudadır.

Turan ve Kaya, PKK’ya destek vermek üzere Cizre’den saldıran ve kendilerini saran 100 YDG-H teröristine karşı imkansız bir kıskaçla mücadele ederken, Ayı Murat timini kurtarmak için 8. Ana Jet üssünden destek uğruna bir avuç unsurla Abbas Tepe’ye intikal etmek zorundadır. BÖRÜ’de, çarklar dönmeye, türlü hıyanetler fokurdamaya başlamıştır.

BÖRÜ DİZİSİNİN HİKAYESİ

2014 baharında Türkiye. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönem. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. Börü, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor.

BÖRÜ YENİ FRAGMAN

BÖRÜ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:42 - 19.03.2018