Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Börü 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 4. son bölüm izle
Börü 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 4. son bölüm izle
Star TV'nin mini dizisi Börü 6 bölüm yayınlandıktan sonra ekrana veda edecek. Her bölümü sinema tadında olan dizinin son bölümünde güzel oyuncu Özge Gürel de yer alıyor. Börü dizisi Türkiye Cumhuriyeti'nin bugünlerini ele alıyor. Börü yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar...
Magazin 21 Mart 2018 - 23:47

Börü dizisi Mahalle isimli 4. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Hiç beklemedikleri bir kaynaktan, İstanbul’un en tehlikeli mahallelerinden birinde, terör örgütüne dolaylı yoldan destek veren nakliyecileri ele geçirmek için BÖRÜ operasyon hazırlıklarına başlar.Börü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BÖRÜ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Kemal, artan bilgi kirliliğine karşı Turgut Başkan’ın uzun zamandır mücadele ettiği karanlıklar sarmalına yanında sadece Turan gibi dengesiz biriyle girişmek zorundadır. Mecburiyet, fedakarlık ve her şeye rağmen dik durmakla ilgili olan bu bölümde, Hüseyin Avni Danyal, Özge Gürel ve Ergun Kuyucu gibi konuk oyuncular sürpriz rollerde karşımıza çıkacak.

BÖRÜ FRAGMAN

BÖRÜ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:07 - 16.04.2018