Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Börü 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 5. son bölüm izle
Börü 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Börü 5. son bölüm izle
Star TV'nin 6 bölümlük mini dizisi Börü'nün 5.son bölümü yayınlandı. Börü 5. son bölümde devlet mühimmatına yapılan yabancı kökenli bir saldırı tüm planları alt üst ediyor. Börü 6. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Börü hakkında bilinmesi gerekenler...
Magazin 4 Nisan 2018 - 22:20

Börü, 6 bölümlük sinema tadında mini bir dizi… Yayınlandığı ilk günden beri dizi severlerin ilgisini çekmeyi başaran Börü dizisinin 6. yeni bölümü merak ediliyor. Börü 6. bölüm ile final yapacak. Börü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BÖRÜ 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Karanlığın artarak her yeri sardığı 2016 bahar aylarında, Kemal kendi ele aldığı gizli bir görevle tim içindeki gerilimi arttıracaktır. Efsanevi komutan Osman Alan’ın bildiği şeyler sır düğümlerini çözebilecek bilgilerdir ancak içeriden ve dışarıdan artan baskı BÖRÜ’ye her aşamada engel olmaya çalışmaktadır. Devlet mühimmatına yapılan yabancı kökenli bir saldırı ise tüm planları alt üst edecektir.

BÖRÜ YENİ FRAGMAN

BÖRÜ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:03 - 16.04.2018