Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Börü bu hafta neden yok? Börü yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Börü bu hafta neden yok? Börü yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Börü'nün son bölümünün yayınlanmasının ardından yeni bölüm fragmanını araştıran dizi takipçileri yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? ve Börü bu hafta neden yok? sorularını sormaya başladılar. İşte yeni bölüme dair gelişmeler...
Magazin 28 Mart 2018 - 09:14

Star Tv’nin sevilen dizilerinde Börü bu hafta neden yok? Aksiyon dolu dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte bu hafta yayın akışında olmayan Börü ile ilgili haberler…

Börü dizisinin yeni bölümünün yayın akışında görünmemesi çeşitli yorumlara yol açtı. Dizinin yeni bölümünün haftaya Çarşamba günü yayınlanması bekleniyor.

BÖRÜ 4. SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

BÖRÜ, “Mahalle” adlı dördüncü bölümüyle devam ediyor. Hiç beklemedikleri bir kaynaktan, İstanbul’un en tehlikeli mahallelerinden birinde, terör örgütüne dolaylı yoldan destek veren nakliyecileri ele geçirmek için BÖRÜ operasyon hazırlıklarına başlar. Kemal, artan bilgi kirliliğine karşı Turgut Başkan’ın uzun zamandır mücadele ettiği karanlıklar sarmalına yanında sadece Turan gibi dengesiz biriyle girişmek zorundadır. Mecburiyet, fedakarlık ve her şeye rağmen dik durmakla ilgili olan bu bölümde, Hüseyin Avni Danyal, Özge Gürel ve Ergun Kuyucu gibi konuk oyuncular sürpriz rollerde karşımıza çıkacak.