Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Börü neden final yapıyor? Börü final izle!
Börü neden final yapıyor? Börü final izle!
Star TV ekranlarının yeni dizilerinden Börü 6. son bölüm ile final yapıyor? Börü neden bitiyor? Dizi severler, her bölümü sinema tadında olan diziyi ilgi ile takip ediyordu. İşte Börü final bölüm özeti ve final izleme linki...
Magazin 11 Nisan 2018 - 18:12

Börü’nün final bölümünde; IŞİD, İstanbul Maslak’ta bir gökdelene büyük ve kanlı bir eylem yapmak üzereyken, orada tesadüfen bulunan Kaya mecburen ilk müdahaleyi yapmak zorundadır. Börü dizisi 6 bölümlük mini bir dizi olması nedeniyle 6. bölümde final yaparak ekranlara veda ediyor. Börü, final bölümü ile Star TV’de saat 20.00’de yayınlanacak.

BÖRÜ FİNAL İZLE

13 teröriste karşı tek başına, gecenin geç saatlerinde, bitkin bir halde BÖRÜ’deki arkadaşları gelene kadar dayanmak zorundadır. Sivillerin zarar görmesini engellemek zorunda olan Kaya’ya güç veren yegane şey, aynı örgütün katlettiği kız kardeşinin intikamını alma tutkusudur.

Bu esnada ise ülkede bazı çarklar dönmeye başlamış, 2016 senesinin ortasında Türkiye Cumhuriyeti’nin karşılaştığı en büyük ve sinsi tehlikelerden biri sessizce bir kasırgaya dönüşmek üzeredir. Gölge savaşında mahşer, artık son evresine girmiştir. Gün, 15 Temmuz 2016’dır.