Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Boşanma sürecindeki Tuba Ünsal, dünyaca ünlü oyuncuyla yakalandı
Boşanma sürecindeki Tuba Ünsal, dünyaca ünlü oyuncuyla yakalandı
Gazeteci Mirgün Cabas ile boşanma sürecinde bulunan Tuba Ünsal, dünyaca ünlü oyuncu Travis Fimmel ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. İkili görüntülerinin alınmasından rahatsız oldu.
Magazin 8 Nisan 2018 - 12:54

İstanbul Film Festivali’nin 37’nci açılış filmi ‘Lean on Pete’i sunmak için Türkiye’ye gelen ‘Vikings’ dizisinin Kral Ragnar’ı dünyaca ünlü yıldız Travis Fimmel, önceki akşam Asmalımescit Soho House’un bahçesinde Tuba Ünsal’la görüntülendi.

tuba-unsal
Flaşların patlamasıyla rahatsız olan Fimmel, hızla gazetecilerden uzaklaştı ve otelin bahçesinde gözlerden uzak bir noktaya saklandı. Uzun süre ortaya çıkmayan oyuncu, görevlilere “Paparazziler gitti mi?” diye sordu. Eşi Mirgün Cabas’la boşanma arifesinde olduğu konuşulan Ünsal ise gazetecilere, ” Bu adam dünyanın her yerinde paparazzilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Size poz verelim, siz de bizi rahat bırakın” diyerek Fimmel’le objektiflere gülümsedi.

tuba-unsal

Saat 01.00’de otelden ayrılan ikili, ardından Corridor adlı mekana gitti. İçeride samimi olduğu öğrenilen Ünsal ve Fimmel, daha sonra Asmalımescit Nova’ya giderek 05.30’a kadar eğlendi.

tuba_unsal1
Son güncelleme: 17:29 - 08.04.2018