Sözcü Plus Giriş

Brad Pitt, aşkı Alman model Nicole Poturalski’de buldu

Angelina Jolie ile boşandıktan sonra henüz herhangi bir ilişkisi olduğuna dair bir açıklama yapmayan Brad Pitt'in aşkı Alman model Nicole Poturalski'de bulduğu iddia edildi. İkilinin birlikte özel jetle Güney Fransa'ya uçarken görüntülenmesi ise çıkan dedikoduları güçlendirdi.

Güncellenme: 09:48, 27/08/2020
Brad Pitt, aşkı Alman model Nicole Poturalski’de buldu

Ünlü aktör Brad Pitt, Fransa’nın Le Castellet Havaaalanı’nda Alman model Nicole Poturalski ile birlikte görüntülendi. 56 yaşındaki aktörün özel jetiyle ABD’den Fransa’nın Charles de Gaulle Havaalanı’na gittiği, oradan da küçük havaalanı Le Castellet’e geçtiği belirtildi.

Nicole Poturalski/Instagram

Pitt’in, Los Angeles’tan Paris’e giderek 27 yaşındaki Poturalski’yi alıp Fransa’nın güneyine gittiği öğrenildi. Ünlü aktörün, 2011 yılında eski eşi Angelina Jolie ile birlikte 67 milyon dolara satın aldığı Miraval Şatosu’nda kaldığı düşünülüyor.

DepoPhotos

OK! dergisine konuşan görgü tanıkları, ikilinin jete binerken ‘aşık gençler’ gibi göründüklerini söyledi. Tanıklardan biri, “Öpüşüyorlardı ve Brad kadına karşı çok ilgiliydi” dedi.

Instagram

Hakkında çok az bilgi olan Alman model, bugüne kadar birçok dergiye kapak oldu. Poturalski, hem ABD’de hem Almanya’daki modellik ajanslarına bağlı çalışıyor. Daily Mail'in haberine göre genç model beş dil konuşabiliyor. Poturalski, modellik kariyeri boyunca New York, Paris ve Milano moda haftalarında yer aldı.

Brad Pitt'in daha önce oyuncu Alia Shawkat ile birlikte olduğu iddia edilmiş, ancak 31 yaşındaki Shawkat, “Sevgili değil, sadece arkadaşız” açıklaması yapmıştı.

İlginizi ÇekebilirBrad Pitt ve Jennifer Aniston 19 yıl sonra aynı projede!Brad Pitt ve Jennifer Aniston 19 yıl sonra aynı projede!