Brad Pitt ile Jennifer Lawrence aşk mı yaşıyor?

Amerikan Star dergisi, Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence ile Brad Pitt'in aşk yaşadığını iddia etti. Jennifer Lawrence, 48 yaşındaki yönetmen sevgilisi Darren Aronofsky'den geçen ay ayrılmıştı. Brad Pitt'in ise Angelina Jolie ile boşanma davası sürüyor

Brad Pitt ile Jennifer Lawrence aşk mı yaşıyor?

Angelina Jolie’den ayrılan Brad Pitt’in güzel oyuncu Jennifer Lawrence aşk yaşadığı iddia edildi. Jolie ile evliliğini olaylı bir şekilde bitirdikten sonra adı önce Kate Hudson ile aşk söylentilerine karışan Brad Pitt’in kalbini Jennifer Lawrence’a kaptırdığı ileri sürüldü.

İddiaya göre; Hollywood Brad Pitt, uzun süredir hoşlandığı Jennifer Lawrence’ın telefon numarasını arkadaşından istedi, ikili yoğun bir mesaj trafiğine ve sık sık gece buluşmaya başladı. Aralarındaki 27 yaş farkı umursamayan ünlü çiftten Lawrence, 48 yaşındaki yönetmen sevgilisinden geçen ay ayrılmıştı. Brad Pitt’in ise Angelina Jolie ile boşanma davası sürüyor. Aralarında 14 yaş farkı olan ve yeni bir aşka yelken açan çiftin birliktelikleri dünya basınında geniş yer buldu. Çiftin birliktelikleri özellikle sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

pitt-1

PİTT’E YAKIN KAYNAK YALANLADI

Fakat sonunda yakın bir arkadaşı “yeterince uzun süre yalnız kaldın” deyince bundan cesaret bulup Jennifer Lawrence’ı aradı. Bu olaydan sonra da iki ünlü oyuncu sık sık görüşmeye başladı. Ancak öte yandan İngiliz The Sun gazetesine konuşan Brad Pitt’e yakın bir kaynak bu iddiaların kesinlikle asılsız olduğunu ileri sürdü.

10

Jennifer Lawrence, bir yılı aşkın bir süre 48 yaşındaki yönetmen Darren Aronofsky ile birlikteydi. Ancak geçtiğimiz ay ikili yollarını ayırdı. Bunun nedenini de çiftin aralarındaki yaş farkına bağlıyor.