Brad Pitt, Jennifer Aniston ile sevgili olup olmadığı konusunda açıklama yaptı

İki ünlü oyuncu Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in uzun zamandır haklarında çıkan 'Sevgililer' iddialarına ilk açıklama geldi. Pitt, Aniston ile yeniden birlikte olup olmadığı ile ilgili bakın ne dedi?

Brad Pitt, Jennifer Aniston ile sevgili olup olmadığı konusunda açıklama yaptı

Bundan yaklaşık 19 yıl önce, 2000 yılında evlenen ve 2005 yılında ise aldatma nedeniyle evliliklerini noktalayan Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in uzun zamandır yeniden birlikte oldukları konuşuluyor…
Her iki taraftan da bir açıklama gelmediği için, pek çok kişi, ikilinin yeniden sevgili olduğunu düşünmeye başladı. Tüm dedikodulara ise Brad Pitt noktayı koydu, ve iddialara yanıt verdi.
Geçtiğimiz gün, magazin basınına yakalanan ve gelen sorular karşısında tepkisiz kalamayan Pitt, paparazzilerin “Herkes merak ediyor, sen ve Jennifer yeniden birlikte misiniz?” sorusuna önce güldü sonra “Aman Tanrım. Pekala, iyi günler” şeklinde cevap verdi.
İddialara ciddiye almadığını ve gülüp geçtiğini belirten Pitt, Angelina Jolie ile 2005 yılında, başrolleri paylaştıkları Mr. and Mrs. Smith filminde aşk yaşamaya başlamış, Aniston ile de bu nedenden dolayı boşanmıştı. Pitt, Jennifer’dan sonra Angelina ile evlendi. Ne var ki çiftiki yıl önce boşanma kararı aldı fakat davaları hala sürüyor…