Brad Pitt, kesenin ağzını açtı: 40 milyon dolara yeni ev aldı

Brad Pitt, Kaliforniya sahilinden son derece pahalı bir ev için kesenin ağzını açtı. Ünlü oyuncu, tarihi 1918'e kadar uzanan evi satın almak için 40 milyon dolar harcadı.

Brad Pitt, kesenin ağzını açtı: 40 milyon dolara yeni ev aldı

Geçen hafta Suikast Treni (Bullet Train) filminin Berlin’deki galası için kırmızı halıda etek giyerek dikkat çeken Brad Pitt, bu defa da satın aldığı yeni eviyle gündemde.

Brad Pitt, Kaliforniya’da sahildeki bir ev için tam 40 milyon dolar harcadı. Wall Street Journal’ın haberine göre; ev satış için listelenmemişti ve pazar dışında satıldı.

Pitt’ten önce, Chicago finansörü Joe Ritchie ve eşi Sharon’a bağlı bir limited şirket olan Searock, 1999’dan beri evin sahibiydi. Joe Ritchie bu yılın başlarında vefat etti.

Geçmişi 1918’e kadar uzanan ev, önemli bir mimar olan Charles Sumner Greene tarafından tasarlandı. Ev kumtaşı ve granitten inşa edilmiş ve kemerli pencerelere ve kiremitli bir çatıya sahip. Ayrıca Pasifik Okyanusu’nun geniş manzarasına bakıyor.

Ünlü oyuncu Brad Pitt etek giydiği yeni imajıyla dikkat çekti İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu Brad Pitt etek giydiği yeni imajıyla dikkat çekti Angelina Jolie, Brad Pitt'i fena kızdırdı: İkili mahkemede karşı karşıya İlginizi Çekebilir Angelina Jolie, Brad Pitt'i fena kızdırdı: İkili mahkemede karşı karşıya Jennifer Aniston'dan Brad Pitt'e gönderme: 'Boşandım ve terapiye gittim' İlginizi Çekebilir Jennifer Aniston'dan Brad Pitt'e gönderme: 'Boşandım ve terapiye gittim'
Loading...