Bradley Cooper ve Ana de Armas’ın sevgili oldukları iddia ediliyor

Geçen yıl ünlü model Irina Shayk ile ayrılan oyuncu Bradley Cooper'ın, James Bond serisinin son filminde yer alan Ana de Armas ile yakınlaştığı iddia ediliyor...

Bradley Cooper ve Ana de Armas’ın sevgili oldukları iddia ediliyor

Amerikalı oyuncu ve yönetmen Bradley Cooper, A Star is Born filminde Lady Gaga ile birlikte rol aldıktan sonra evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladı. İki yıldız yasak aşk iddialarını yalanlasa da 45 yaşındaki oyuncu ile Irina Shayk ilişkilerini bitirdi.

Irina Shayk Bradley Cooper – Reuters

Kızı Lea’nın velayeti için Shayk ile karşı karşıya olan Cooper için yeni bir iddia ortaya atıldı. Brad Pitt ile yeni bir film projesi hazırlığında olan oyuncunun, Küba asıllı Ana de Armas ile yakınlaştığı öne sürüldü.

Ana de Armas – Backgrid

Vizyonda olan Knives Out-Bıçaklar Çekildi filmindeki Marta Cabrera karakteriyle gündemde olan ve James Bond serisinin 25. filmi olan No Time to Die’da Paloma’ya hayat verecek Ana de Armas ile Bradley Cooper bir davette tanıştıktan sonra yakınlaştığı ve görüşmeye başladığı iddia ediliyor. Bahsedilen davette Cooper’ın, Ana de Armas’a hayranlık dolu bakışlarının herkes tarafından fark edildiği konuşuluyor.

Bradley Cooper – DepoPhotos