Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Britney Spears akıl sağlığı merkezinden paylaştı
Britney Spears akıl sağlığı merkezinden paylaştı
Amerikalı şarkıcı Britney Spears sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hakkında ortaya atılan 'akıl sağlığı merkezinde zorla tutuluyor' iddialarına açıklık getirdi.
Magazin 24 Nisan 2019 - 15:39

Bir süre önce akıl hastalığı konusunda tedaviler sunan bir merkeze yatan ve uzun bir süre ortalarda görünmeyen şarkıcı Britney Spears hakkında oldukça çarpıcı iddialar ortaya atılmış, Spears’ın bu merkeze babasının zoruyla yatırıldığı söylenmişti. Britney Spears geride bıraktığımız Paskalya Bayramı’nda bu merkezden geçici olarak çıkartılmış ve o sırada çekilmiş görüntüler üzerinden şarkıcıya adeta bir sosyal linç kampanyası başlatılmıştı. Hayatında defalarca kez dibi gören 37 yaşındaki Spears en sonunda sosyal medya hesabından bir video paylaştı ve yanına yazdığı satırlarla hakkında ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu merkezde kendi rızasıyla kaldığını söyledi. İşte Britney’nin o sözleri:

“Merhaba demek istedim, çünkü hakkımda söylenen şeyler kontrolden yeni çıktı! Hatta bu iş öylesine çılgınlaştı ki aileme ve ekibime ölüm tehditlerine kadar vardı… Kendime biraz zaman ayırmaya çalışıyorum ama bu sırada hakkımda yazılıp çizilen her şey benim için hayatı zorlaştırıyor. Okuduğunuz ve duyduğunuz her şeye inanmayın. Her yerde bu sahte e-postalar dolanıyor, onları ben yazmadım. Size söz veriyorum şu anda kendim için en iyi olan şeyi yapıyorum. Sevginiz ve bana olan bağlılığınız gerçekten şaşırtıcı, yine de şu anda ihtiyacım olan şey karşıma çıkan zor şeylerle baş edebilmek adına biraz gizlilik…”