Britney Spears nişan sonrası sosyal medyaya ara verdi

Britney Spears, erkek arkadaşı Sam Asghari ile nişanlanmasının ardından sosyal medyaya ara verdiğini açıkladı.

Britney Spears nişan sonrası sosyal medyaya ara verdi

Vasilik davası ve son olarak aşk hayatındaki gelişmelerle sık sık gündeme gelen şarkıcının Instagram hesabına ulaşılamayınca merak konusu oldu. Spears’ın profilinin platform tarafından engellenmiş olabileceği dile getirilince pop yıldızı Twitter’dan açıklama yaptı.

“Endişelenmeyin millet… nişanımı kutlamak için sosyal medyaya biraz ara verdim!!! Yakında döneceğim” diye yazdı.

Spears’ın Instagram hesabı, vasilik davası sürerken odak noktası olmuştu. Hayatının kontrolünü yeniden kazanmak için verdiği mücadele kamuoyuna duyurulduğunda, Instagram’da daha samimi paylaşımlar yapmaya başladı ve son gönderilerinden birinde de babası ve kız kardeşine yönelik eleştirilerini paylaştı: “Sözde destek sistemim beni derinden yaraladı.”

Vasilik davasında mücadeleye devam ederken geçtiğimiz günlerde şarkıcının özel hayatı ile ilgili de yeni bir gelişme oldu. Spears, Asghari ile nişanlandığını duyurdu. Şarkıcı, dava sırasında verdiği ifadelerde vasiliğin Asghari ile evlenmesini ve bebek sahibi olmasını engellediğini söylemişti.

Britney Spears 12 yaş küçük sevgilisiyle nişanlandı İlginizi Çekebilir Britney Spears 12 yaş küçük sevgilisiyle nişanlandı Drew Barrymore'dan Britney Spears'a destek İlginizi Çekebilir Drew Barrymore'dan Britney Spears'a destek Britney Spears'ın babası vasilikten çekilmek için başvuruda bulundu İlginizi Çekebilir Britney Spears'ın babası vasilikten çekilmek için başvuruda bulundu