Britney Spears’tan belgesel açıklaması: “Doğru değil”

Britney Spears, New York Times belgeseli "Controlling Britney Spears'"ta gösterilenlerin birçoğunun doğru olmadığını iddia etti.

Britney Spears’tan belgesel açıklaması: “Doğru değil”

Vasilik davasıyla gündemden düşmeyen ve sansasyonel hayatı sık sık belgesellere konu olan Britney Spears, hakkında yayınlanan son belgesel için sessizliğini bozdu. Spears, belgeselde yer alan pek çok şeyin doğru olmadığını belirtirken, hangi bölümlerin yanlış olduğunu açıklamadı.

Ünlü şarkıcı, Instagram’da yayınladığı postta şu satırlara yer verdi: “Bu gerçekten çılgınlık çocuklar… Son belgeselin birazını izledim ve sizi bilgilendirmekten nefret ediyorum ama duyduklarınızın çoğu doğru değil.”

Speas’ın açıklaması, avukatı Mathew Rosengart’ın Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne Jamie Spears’ın kızının yatak odasındaki özel konuşmalarını gizlice kaydettiği iddialarının korkunç olduğunu söylemesinden saatler sonra geldi. Rosengart, avukat-müvekkil iletişiminin hukuk sisteminin kutsal bir parçası olduğunu belirtti.

İddia edilen kayıtlar, Spears’ın erkek arkadaşları ve reşit olmayan çocukları ile yaptığı konuşmaları içeriyordu.

İddiaların ardından Kevin Federline’ın avukatı Mark Vincent Kaplan, Britney’nin konuşmalarınınkaydedilmesinin sadece üzücü değil aynı zamanda suç olduğunu belirtti.

Babası Britney Spears'ın odasına gizli kamera yerleştirmiş İlginizi Çekebilir Babası Britney Spears'ın odasına gizli kamera yerleştirmiş Babası mesajlarını bile okuyormuş İlginizi Çekebilir Babası mesajlarını bile okuyormuş Britney Spears'ın babası vasilikten çekilmek için başvuruda bulundu İlginizi Çekebilir Britney Spears'ın babası vasilikten çekilmek için başvuruda bulundu