Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Brooke mavi göle böyle atladı
Brooke mavi göle böyle atladı
Mavi gözleri, kumral saçları ve duru güzelliğiyle bir dönemin simge isimlerinden olan Brooke Shields, 51 yaşında olmasına rağmen kendisine son derece iyi bakan bir isim.
Magazin 4 Nisan 2017 - 07:07

Henüz 11 aylıkken bebek-model olarak kariyerine adım atan Brooke Shields, 1980 yılında Vogue dergisinin kapağında yer aldığında 14 yaşındaydı. Erken gelen şöhretin tadını çıkartan Shields, bu sırada kendisine gelen film tekliflerini de reddetmedi ve genç yaşında oynadığı ve cesur sahneleriyle akıllardan silinmeyen Mavi Göl adlı filmde boy gösterdi.

brooke-ic

Brooke Shields, her ne kadar bu renkli kariyeri geride bırakmış olsa da görüntüsüne son derece önem veren bir isim. Geride bıraktığımız gün kısa bir tatile çıkan 51 yaşındaki isim sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Kırmızı mayosuyla göz dolduran Shields ziyaret ettiği göle atlamak için gençlerin tercih ettiği ipi kullandı ve o anları hesabından paylaştı.

brooke-ic-2