Sözcü Plus Giriş

Bu akşam başlıyor! Hayati ve Diğerleri oyuncuları kimdir? İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu! Kim kimdir? İlk bölüm fragmanı

Hayati ve Diğerleri dizisi oyuncuları kimdir merak ediliyor. Haberimizden Hayati ve Diğerleri oyuncu kadrosunu ve konusunu öğrenebilirsiniz. Komedi türündeki yapımın başrollerinde Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen var. Dizi yakında Kanal D ekranlarında olacak. Hayati ve Diğerleri'nin bu akşam yayınlanacak ilk bölümünde; Hayati, ekibi ile cami avlusunda bulunan bir bebeğin ailesini bulmak için harekete geçiyor! Peki Hayati ve Diğerleri'inin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte konusu...

null
Güncellenme: 20:36, 19/11/2017
Bu akşam başlıyor! Hayati ve Diğerleri oyuncuları kimdir? İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu! Kim kimdir? İlk bölüm fragmanı

Yeni başlayacak dizi Hayati ve Diğerleri konusu ve oyuncu kadrosu haberimizde. Ekranların sevilen yapımlarından biri olmaya aday dizinin yönetmenliğini Özer Kızıltan yaparken senaryosunu ise Onur Özcan ve Murat Özsoy kaleme alıyor. Danyal, zengin bir kadını ayartmak için türlü oyunlara giriyor! Karakol ise, türlü tuhaflıklara sahne oluyor! Peki Hayati ve Diğerleri oyuncuları kimdir? Konusu ne? İşte dizinin ilk bölümünden fotoğraflar ve diziye ait tüm ayrıntılar…

Kanal D’de yeni bir dizi başlıyor: ‘Hayati ve Diğerleri’. Sürgün karakolunda başkomiserlik yapan Hayati, ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal'ın hikayesini konu alan “Hayati ve Diğerleri” BU akşamı saat 20.00’de Kanal D'de başlıyor!

İŞTE İLK BÖLÜM FRAGMANI

Sürgün karakolunda başkomiserlik yapan Hayati, ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal'ın hikayesini konu alan “Hayati ve Diğerleri” 19 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D'de! Hayati’nin hikayesi, sizi kahkahalara boğacak!

Hayati ve Diğerleri dizisinin ilk bölümünde; Hayati ve ekibi, buldukları bebeğin ailesini arıyor!

Hayati ve Diğerleri’nin bu akşam yayınlanacak ilk bölümünde; Hayati, ekibi ile cami avlusunda bulunan bir bebeğin ailesini bulmak için harekete geçiyor! Şükran, Hayati’ye bulduğu yabancı gelin tarafından dolandırılıyor! Danyal, zengin bir kadını ayartmak için türlü oyunlara giriyor! Karakol ise, türlü tuhaflıklara sahne oluyor!

hayativedigerleri2

Tuhaf bir karakol, bir dayı, bir anne ve Hayati!

İkircikli Karakolu, kayıp bir bebeğin ailesini bulmak için seferber oluyor! Bebek cami avlusunda bulunmuştur. Herkes yana yakıla bebeğin ailesini ararken Hayati’nin dayısı Danyal, köşeyi dönmek istemiyle zengin bir kadını etkilemek için bebek ile kayıplara karışır. Bunu duyan Hayati çıldıırır. Ekip ve Hayati bu seferde Danyal’ı bulmak için çabalar. Karakol memurları, çalışanları tuhaflıkta bir numara olunca bebek ve Danyal’ın bulunma olayı küçük bir maceraya dönüşür… Sonuç ise, herkesi şok eden bir olaya varır…

hayativedigerleri1

Hayati başkomiser kariyerinin zirvesindeyken, bir kurum içi eğitim projesi için İkircikli karakoluna tayin edilmiştir ve yeni vakası bir cami avlusunun önüne bırakılan bebeğin anne babasını bulmaktır. Hayati ve Diğerleri 1. Bölüm 19 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

hayativedigerleri5

Dayı Danyal ne kadar baş ağrıtıyorsa, anne Şükran ondan kalır bir yan bırakmıyordur. Hayati’nin tatlı belasıdır… Tek derdi oğlunun evlendiğini görmektir. Bu uğurda yapmayacağı şey yoktur. Bu sefer gözü uzaklardaki gelin adayında… Yabancı gelin aday Şükran’a telefon ile ulaşıp “ben oğlunuzla evlenmek istiyorum” diyince havalara uçar. Yabancı gelin adayı biraz paa isteyince de Şükran, elinde avucunda ne varsa ona gönderir. Dolandırıldığını öğrenince Hayati’nin şefkat dolu yüreğine koşar; fakat, Hayati “Allahım! Ben sana ne yaptım! Başıma bu kadar dert açıyorsun!” duruşu ile annesini karşılar…

hayativedigerleri6

Bir tarafta canı, kanı mürvet takıntılı annesi Şükran; bir tarafta, tatlı baş belası dayısı Danyal; bir tarafta da, İkircikli Karakoluna sürgün edilmiş tuhaf iş arkadaşları ve mecburen diğer tarafta Hayati’cik!… İşi zor… Altından kalkabilmek için tüm eforunu kullanıyor… Bir şekilde de ayakta kalmasını biliyor… Hayati’nin bu koşullar altındaki eğlenceli macerası bu akşam saat 20.00’de başlıyor!

HAYATİ VE DİĞERLERİ DİZİSİNİN KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu belli oldu. Dizinin başrolünde Hanımın Çiftliği, İntikam ve Poyraz Karayel dizisilerinden tanınan ünlü oyuncu Celil Nalçakan seçildi. Dizide ismi belli olan diğer isimlerde Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, İbrahim Selim ve Cansu Dağdelen yer alıyor.

Türk televizyon tarihinde öncü girişimlere sahip olan İrfan Şahin, Hayati ve Diğerleri dizisinin yapımcılığını üstlendi. İrfan Şahin tarafından kurulan 1441 Yapım'ın bu projeyi üstlenmesiyle çalışmalar başladı. Dizinin projesini Kanal D'ye sunmasıyla yeni sezonda karşımıza gelecek diziler arasında kendine yer buldu

Hayati ve Diğerleri'nin yönetmenliğini, birçok projeye imza atmış, Takva filmiyle çok konuşulmuş ödüllü yönetmen Özer Kızıltan yapacak.

hayativedigerleri

DİZİNİN KONUSU

Sürgün karakolunda başkomiserlik yapan Hayati (Celil Nalçakan), ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran (Günay Karacaoğlu) ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal’ın (Levent Ülgen) hikayesini komik bir dille ele alacak.

DİZİNİN OYUNCULARI

Celil Nalçakan SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Celil Nalçakan

10 Haziran 1978 günü Sivas'ta, öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Kendisinden 17 yaş küçük bir kız kardeşi vardır. Liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi'nde Jeoloji Mühendisliği bölümüne girdi. Ancak 7 yıldan sonra okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu'na girdi. Sonra Balıkesir Üniversitesi'nde turizm otel işletmeciliği okumaya başladı ancak orada da tiyatroya devam etti. Türvak'ın sınavını kazandı ve İstanbul'a yerleşerek burada oyunculuk okumaya başladı.

2006 yılında Sıla dizisi ile televizyondaki oyunculuk kariyerine başladı. Daha sonra Kış Masalı ve Hanımın Çiftliği dizilerinde oynadı, ancak Bitmeyen Şarkı adlı dizideki rolü ile tanındı. Daha sonra İntikam adlı dizide oynamış, fakat bu diziden ayrılmıştır. Oyuncu Algı Eke ile birlikte Şişenin Dibi adında bir program yapmış, son olarak Zülfikar karakterini oynadığı Poyraz Karayel dizisi ile epey üne kavuşmuştur.

Vücudunda çok sayıda dövme bulunan oyuncu, aynı zamanda koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Günay Karacaoğlu SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Günay Karacaoğlu

13 Mart 1971'de Kayseri’de doğdu. 1991 yılında “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”ne girip, 1995 yılında mezun oldu. Şevket Çoruh'un eski eşidir.

Yer aldığı projeler

Roman Havası (Tv Dizisi)-2014 Elmas
Avrupa Avrupa (TV Dizisi)-2013 Saadet Gürleyen
20 Dakika (TV Dizisi) -2013 Akrep
İstanbulun Altınları (TV Dizisi) 2011 Uğur
Gönülçelen (TV Dizisi) Gönülçelen 1. 2. Sezon 2010 Gülnaz
Bana Bunlarla Gel (TV Dizisi) 2010
Aşkım Aşkım (TV Dizisi) 2008 Hadise (13 Bölüm)
Osmanlı Cumhuriyeti 2008 Çiçekçi Kadın
Hemşire Meri (TV Dizisi) 2008 Meri
Düş Yakamdan Dizisi(TV) 2007 Şahane
Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu 2006 Teorik Tuğçe
Kısmet (TV Dizisi) 2005 Kısmet
Hayat Bilgisi (TV Dizisi) 2003 Hediye (2005/2006)
İnşaat 2003 Televizyoncu Kız
Bayanlar Baylar (TV Dizisi) 2002 Zakkum
Yarım Elma (TV Dizisi) 2002 Gonca
Beşibiryerde (TV Dizisi) 2002
Bizim Otel (TV Dizisi) 2001 Naciye
Yeditepe İstanbul (TV Dizisi) 2001 Önem
Abuzer Kadayıf 2000 Yazgülü
Üzgünüm Leyla (TV Dizisi) 2000
Kahpe Bizans 1999 Anaç Hatun
Hayvanlara Dokunduk (TV Dizisi) 1997 Fatma
Köşe Kapmaca (TV Dizisi) 1996 Handan
Şehnaz Tango (TV Dizisi) 1994 Hasene

leventulgen-ic

Levent Ülgen kimdir?

Ömer Levent Ülgen 8 Ağustos 1962'de Konya'da doğmuştur. Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, televizyon sunucusudur. Ankara İnönü Lisesi'ni, ODTÜ Fizik Bölümü'nü ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Tiyatroya Erkan Yücel'in Ankara Halk Tiyatrosu'nda başladı. Atçalı Kel Mehmet oyununda figüranlıkla başlayan tiyatro yaşantısına hem çocuklar hem de büyükler için sergilenen çeşitli oyunlarda çok farklı rollerle devam etti.
Erkan Yücel'in ölümünün ardından pek çok sanatçı gibi Ankara Halk Tiyatrosu'ndan koparak Rutkay Aziz yönetimindeki Ankara Sanat Tiyatrosu'na katıldı. Bu tiyatroda çeşitli oyunlarda sahne alırken, Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitim görme hakkını kazandı. Mezuniyetinin ardından Devlet Tiyatroları bünyesinde oyuncu ve yönetmen olarak çalışmaya başladı. Bu dönemde yüksek lisansını tamamladı.

2002'de yayınlanmaya başlayan En Son Babalar Duyar isimli televizyon dizisindeki “üçkağıtçı hayırsız damat Kadir” rolüyle tanındı. Bu karakter ve özellikle ağzından düşürmediği “Hallederiz” repliği o kadar çok tuttu ki, hem karakterin hem de Ülgen'in adı bir süre sonra “Hallederiz Kadir”e çıktı. Kendisi gibi tiyatro sanatçısı olan Tülay Bursa ile bir süre evli kalan Ülgen, tiyatro ve sinema çalışmalarına Ankara ve İstanbul'da devam etmektedir. Ayrıca TRT'de yayınlanan Bir Kelime Bir İşlem programını sunmuştur.

Sivil Toplum Kuruluşları'nın çalışmalarında aktif olarak görev alan Ülgen, Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nin geleneksel Nazım Günleri'nde de, Yılmaz Onay tarafından, okuma tiyatrosu olarak sahnelenen Nazım Hikmet oyunlarında, 2007 yılından bu yana her yıl gönüllü olarak rol almaktadır. 2008-2012 yılları arası Kanal D'de yayınlanan Akasya Durağı adlı dizide “Sinan Kaya” karakterini canlandırmıştır.2 Şubat 2013'te yayın hayatına başlayan Bizim Okul dizisinde “Kimyacı Sıfırcı Ziya” karakterini canlandırmıştır. 2015'te yayın hayatına başlayan “Kiralık Aşk” dizisinde “Necmi İplikçi” karakterini canlandırmıştır. Son olarak Ata Demirer ile Niyazi Gül Dörtnala filminde oynamıştır.

Rol aldığı oyunları

Kafkas Tebeşir Dairesi : Bertolt Brecht – Sadri Alışık Tiyatrosu – 2013
Yatak Odası Diyalogları : Birol Güven – Sadri Alışık Tiyatrosu – 2013
İnsanlık Ölmedi Ya : Nazım Hikmet – 2010 Nazım Günleri – Okuma Tiyatrosu “Nazım Hikmet 108 Yaşında”
Yusuf ile Menofis : Nazım Hikmet – 2009 Nazım Günleri – Okuma Tiyatrosu “Nazım Hikmet 107 Yaşında”
İvan İvanoviç Var mıydı? Yok muydu? : Nazım Hikmet2-008 Nazım Günleri – Okuma Tiyatrosu “Nazım Hikmet 106 Yaşında”
Yalancı Tanık : Nazım Hikmet – 2007 Nazım Günleri – Okuma Tiyatrosu “Nazım Hikmet 105 Yaşında”
Dalga : Reinhold Tritt – Donkişot Tiyatro – 2008
Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım : Haldun Taner – Ankara Devlet Tiyatrosu – 2005
Altona Mahpusları : Jean-Paul Sartre – Ankara Devlet Tiyatrosu – 2004
Aykırı İkili : Neil Simon – Ankara Devlet Tiyatrosu – 2003
Ayrılık : Behiç Ak – Ankara Sanat Tiyatrosu
Suç ve Ceza : Fyodor Dostoyevski – Ankara Devlet Tiyatrosu – 2001
III. Richard : William Shakespeare – Ankara Devlet Tiyatrosu – 2000
III. Selim : Celal Esad Arseven & Salah Cimcoz – Ankara Devlet Tiyatrosu – 1999
Kanlı Düğün : Federico Garcia Lorca – Ankara Devlet Tiyatrosu – 1997
IV. Murat : Turan Oflazoğlu – Ankara Devlet Tiyatrosu – 1996
Asiye Nasıl Kurtulur : Vasıf Öngören – Ankara Devlet Tiyatrosu – 1994
Yılın Kadını : Peter Stone – Ankara Devlet Tiyatrosu – 1993
Salpa : Yılmaz Güney – Ankara Sanat Tiyatrosu – 1991
Kuş (oyun) : Ülker Köksal – Trabzon Devlet Tiyatrosu – 1991
Kamuoyu : Aurel Baranga – Trabzon Devlet Tiyatrosu – 1989
Yolcu : Nazım Hikmet – Ankara Sanat Tiyatrosu
Kanlı Düğün : Federico Garcia Lorca
Bir Halk Düşmanı : Henrik İbsen – Ankara Sanat Tiyatrosu – 1985
Bir Ceza Avukatının Anıları : Faruk Eren – Ankara Sanat Tiyatrosu – 1984
Bir Şehnaz Oyun : Turgut Özakman – Ankara Sanat Tiyatrosu – 1984
Taziye : Murathan Mungan – Ankara Sanat Tiyatrosu – 1983
Yusuf ile Menofis : Nazım Hikmet
Bahar Noktası: William Shakespeare
Giordano Bruno
Atçalı Kel Mehmet

Yönettiği oyunlar

TV Yıldızı Eva : Sylvia Freedman – Antalya Devlet Tiyatrosu
Ödenmeyecek! Ödemiyoruz! : Dario Fo – Ankara Sanat Tiyatrosu
Tango (oyun) : Slawomir Mrozek – Ankara Sanat Tiyatrosu – 2001

Filmografisi

Kurşun Adres Sormaz – 1992
Mavi Sürgün – Jandarma eri 1993
Gelincik Tarlası – 1993
Kurtuluş – Albay Kenan Bey 1994
80. Adım – Korkut Laçin 1996
Yılan Hikayesi – Mürekkep Kadir 1999
Köstebek Cüneyt – Cüneyt Verel 1999
Tutku Çemberi – 2000
Bizim Evin Halleri – Nusret 2000
En Son Babalar Duyar – Kadir 2002-2006
Keje – Otobüs Şoförü 2002
Havada Bulut – Kabzımal Bayram 2002
Çocuklar Duymasın – Behçet 2002
Yuvadan Bir Kuş Uçtu – İbrahim 2003
Gelin – Veyis 2003
Hayat Apartmanı – Sadık 2007
Mahşer-Nabucco'nun Zehri – Ali Kılıç 2007
Görgüsüzler – Vakkas 2008
Akasya Durağı – Sinan 2008-2012
Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım – Tuncer 2007
Hayatın Tuzu – Şehsuvar 2009
Nene Hatun – Yavuz Hoca 2010
Devrimden Sonra – Sosyalist Polis 2011
Bizim Okul – Kimyacı Sıfırcı Ziya 2013
Arka Sokaklar – Şevket Hor 2009
Salih Kuşu – Salih ve Bahtiyar 2013
İnadına Yaşamak – Kıbrıslı
Bizum Hoca – Kemal 2014
Roman Havası – Haydar 2014-2015
Niyazi Gül Dörtnala – Rıza 2015
Terkedilmiş – Zengin 2015
Kiralık Aşk – Necmi İplikçi 2015-2017
Aşk Ve Gurur – 2017

İbrahim Selim SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

İbrahim Selim kimdir?

1979'da Ankara’da doğdu. Seslendirme sanatçısı ve oyuncu İbrahim Selim aslen Arvin-Arhavilidir. 3 sene biyoloji okudu daha sonra Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı’nı bitirdi. Ankara’da günlük TRT dizilerinde oyunculuğa başladı. Daha sonta İstanbul'a taşındı. Burada DOT Tiyatro'ya girdi. Arada dizilerde yer aldı. Çok sayıda reklamda yer aldı ve seslendirme yaptı. Afife Tiyatro Ödülleri’nin ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülü kazandı. Daha sonra Derviş Zaim'in filmi Rüya, Fatih, Kusursuzlar ve Şubat'ta rol aldı. Son dönemde Youtube kanalı “Stolk” ile karşımıza çıkıyor.

cansu-dagdelen-uyan-ic

Cansu Dağdelen Uyan kimdir?

4 Haziran 1987'de İstanbul'da doğmuştur. Cansu Dağdelen Uyan kendisi gibi oyuncu Furkan Uyan ile evlidir. İlk oyunculuk deneyimini Kalbim Seni Seçti isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Sırası ile İki Yaka Bir İsmail, Yüksek Giriş, Osmanlı Tokadı, Kadim Dostum, Kadim DostumKadim Dostum (Şermin), 2 Yaka Bir İsmail2 Yaka Bir İsmail (Hande), Kalbim Seni SeçtiKalbim Seni Seçti (Melis), Kocamın Ailesi ve Hayati ve Diğerleri gibi projelerde rol almıştır. Plato Film Okulu ve Med Yapım Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Yayınlanma Tarihi:19:26,