Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu katılım kavga çıkartabilir! Daha önce Survivor’dan diskalifiye olan Berna Canbeldek All Star kadrosunda
Bu katılım kavga çıkartabilir! Daha önce Survivor’dan diskalifiye olan Berna Canbeldek All Star kadrosunda
Acun Ilıcalı dün akşam yayınlanan bölümde Survivor'a katılacak yeni ismi Instagram hesabından duyurdu. Survivor 2018 All Star kadrosuna daha önce Survivor'dan diskalifiye olan Berna Canbeldek katıldı. Berna Canbeldek ve Sahra arasında yaşanan 2015 Survivor'da kavga sonucu Berna Canbeldek adaya veda etmek zorunda kalmıştı.
Magazin 19 Mart 2018 - 10:14

Survivor 2018’de Ecem’in diskalifiye olması ile birlikte All Star kadrosunda bir kişi eksilmişti. Ecem’in yerine Berna Canbeldek All Star Takımına katıldı. Acun Ilıcalı, Berna Canbeldek’in bu yıl Survivor’a katılacak son isim olacağını duyurdu. Daha önce Survivor 2015’te Berna ile Sahra arasında yaşanan kavganın tekrar edip etmeyeceği merak konusu oldu.

BERNA CANBELDEK ALL STAR’DA

Acun Ilıcalı Instagram hesabından yarışmaya Berna Canbeldek'in dahil olacağını açıkladı. Ilıcalı “#Survivor2018 All Star takımına sakatlanan Ecem’in yerine Berna Canbeldek dahil olmuştur, kendisine başarılar diliyorum” notunu paylaştı.

BERNA-SAHRA KAVGASI

2015 yılında Survivor’da yarışan Berna ve Sahra’nın arasında yaşanan kavga nedeniyle Berna Canbeldek yarışmadan diskalifiye edilmişti. Bu sezon da benzer bir olay yaşanacak mı merak konusu…

berna-canbeldek-ic berna-canbeldek-ic-instagram