Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Bu Sayılmaz’ başlıyor! Dizi hangi kanalda saat kaçta? İşte tüm detaylar…
‘Bu Sayılmaz’ başlıyor! Dizi hangi kanalda saat kaçta? İşte tüm detaylar…
Ekranlar yeni bir diziyle tanışıyor. Bu Sayılmaz’ın ilk tanıtım videosu yayınlandı… Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Dizi hangi kanalda yayınlanacak? Başrollerinde kimler var ve ne zaman başlıyor? Dizinin konusu ne?
Magazin 28 Temmuz 2017 - 08:17

Türkiye’nin en komik ve en flaş oyuncularından üçü bu sitcomda buluşuyor. “Bu Sayılmaz” adlı projede, Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ birlikte rol alacak. Peki sitcom türündeki dizi hangi kanalda olacak? Çekimler ne zaman başlıyor? İşte detaylar…

KOMEDİNİN YENİ ADRESİ “BU SAYILMAZ”

Yepyeni bir sitcom formatıyla FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan “Bu Sayılmaz”ın kadrosunda Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ gibi usta isimlerin yanı sıra Nergis Öztürk, Derya Şensoy, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz, Bülent Çolak gibi ünlü oyuncular, izleyici ekrana kilitleyecek.

Medyatava'nın haberine göre projenin yapımcılığını, Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay'lı “Deli Gönül” dizisi ve reyting başarısıyla dikkat çeken “İlk Buluşma” isimli programa da imza atan 25 Film üstlendi. “Bu Sayılmaz”ın yönetmenliğini son dönemde ses getiren komedi yapımlarının senaristi Murat Kaman yapacak.

DİZİ FOX TV'DE YAYINLANIYOR

Senaryo ekibinde ise Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner yer alacak. Dizinin Fox Tv'de akrana gelmesi bekleniyor.

YENİ BİR FORMAT DENENECEK

Ülkemize getirilecek olan yeni formatta seyirciler de olacak ve sahnedeki esprilere onlar da eşlik edebilecek. Çekimlerin ay sonu gibi başlaması planlanıyor. Projenin flaş isimlerinden Binnur Kaya, aynı zamanda Burak Aksak'ın “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filminde de rol alacak ve hem sitcom, hem de filmle beraber setlere hızlı bir dönüş yapmış olacak. Projenin yapım şirketi 25 Film, ilerleyen günlerde Tolga Çevik'in yeni programını da hazırlayacak.