Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. bölüm fragmanı izle
Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. bölüm fragmanı izle
Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümde Derin ailesi hakkındaki şoke eden gerçeği öğreniyor.
Magazin 13 Nisan 2017 - 09:01

Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümde Gülce ile Yiğit ortak plan yaparak Ali ve Derin’i ayırmaya çalışıyor. Öte yandan Derin ailesiyle ilgili korkunç bir gerçeği öğreniyor.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. bölümü ile 19 Nisan Çarşamba akşamı ATV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NEŞER OLMUŞTU?

Gülce’nin menajerlik teklifini kabul eden Ali’nin arası hem babasıyla hem de Derin’le bozulur. Şahin’in inadını ne kadar kırmaya çalışsa da bunu başaramaz. Bora, polise kendisini vuran kişinin Tekin olduğunu söyler. Polis, Aydemir ve Gülce’yle kutlama yaptıkları sırada Tekin’i gözaltına alır. Yiğit ve Süreyya arabanın bagajında buldukları Seyit’in cesedinden kurtulmaya çalışırlar. Ancak çok yakınlarında onları izleyen biri vardır.

Babası ve Derin’le yaşadığı sorunlardan bunalan Ali, maça hazırlanmak için şehir dışında kampa gider. Gülce kendisi dâhil olmak üzere Ali’nin herkesten uzakta, çalışmaya konsantre olmasını istemektedir. Ali, burada yeni antrenörüyle tanışır ancak onun Şahin’den farkını gördükçe hayal kırıklığına uğrar. Oğluyla arası açılan Şahin’i, Nesrin teselli eder. Beraber dışarı çıktıkları gece Şahin, korkusunu alt ederek Nesrin’e bütün duygularını açar. Aslı ise annesinin mahalleden uzaklaşmak için yaptığı tatil baskısını fırsata çevirmeye karar verir. Ali’nin kaldığı otele giden Aslı’nın planı ortalığı fena halde karıştıracaktır.